Windows 10 İçin 5 Adet Ücretsiz Program İndir

Windows 10 kullanıcıları gün geçtikçe artıyor ve kullanıcı sayısı arttıkça ihtiyaçlarda peydah etmiş durumda. Bu yayınımızda ekimiz ile birlikte Windows 10 işletim sisteminde kullanılabilecek 5 adet ücretsiz programları listeleyeceğiz.

Bu programlar içinde windows 10’da kullanabileceğiniz tarayıcı, fotoğraf düzenleme programı, ücretsiz virüs programı, adobe flash player programı ve daemon tools programı yer almaktadır.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz 5 adet programı ihtiyaca göre seçmiş bulunmaktayız. Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en gerekli 5 programı sizler için hazırladık. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu programları aşağıdaki listeden indirebilirsiniz.

Windows 10’da Kullanılabilecek 5 Tane Ücretsiz Program Listesi

  • PhotoScape 3.7 İndir
  • Adobe Flash Player İndir
  • DAEMON Tools Lite İndir
  • 360 Total Security İndir
  • Google Chrome İndir

Windows10.gen.tr adresini takip ettiğiniz sürece yeni haberlerden, ücretsiz programlar, sürücüler, oyunlar, uygulamalar ve nasıl yapılır ile konulara anında ulaşabilirsiniz.

Ayrıca İnceleyin

windows-10-hC4B1zlandC4B1rma

Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama RESİMLİ ANLATIM

Windows 10 bilgisayarınızı sıfırlayarak fabrika yarlarına geri döndürebilirsiniz. Bilgisayarı sıfırlayarak Windows işletim sistemini orjinal ayarlarına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 131 sorgu var.