Windows 10 için Yeni Güncelleme

Microsoft,yeni işletim sistemi olan windows 10 için yeni bir güncelleme sunarak üçüncü toplu güncellemeyi yayınladı..KB3081438 kodu ile yayınlanan yeni güncelleme içeriği hakkında da bir açıklama yapıldı ve yeni güncellemenin Windows 10’un işlevselliğini artıracağınız açıkladı.Windows 10 için yapılan ikinci toplu güncelleme ise güvenlik ile ilgili olduğu açıklanmıştı.Bu toplu güncelleme ise dediğimiz gibi işlevsellik ve performans alanında geliştirmeler sunuyor.Microsoft firması yeni işletim sistemi ile yani Windows 10 için daha önceki güncelleme politikasından çok daha farklı bir politika izlendiği açık.

Microsoft firması artık güncelleme olayında belirli tarihler yenine geldiği gibi yayınlamaya başladı.Tabi bu güncellemelerin devam edeceğiniz kestirmek zor ama son güncellemeler bu şekilde geldi.Güncelleme konusunda ise yeni işletim sistemi olan Windows 10 için Microsoft artık biraz daha cömert davaracağı kesin ve güncellemeler gelecek gibi görünüyor.

Ayrıca İnceleyin

windows-10-hC4B1zlandC4B1rma

Windows 10 Bilgisayarı Sıfırlama RESİMLİ ANLATIM

Windows 10 bilgisayarınızı sıfırlayarak fabrika yarlarına geri döndürebilirsiniz. Bilgisayarı sıfırlayarak Windows işletim sistemini orjinal ayarlarına …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 133 sorgu var.