Windows 10 İle Solitaire İskambil Oyunu Geri Dönüyor

Microsoft, Windows 8 işletim sistemine koymadığı, çoğu Windows kullanıcısının bağımlısı olduğu Solitaire iskambil oyununu Windows 10 ile birlikte kullanıcılara geri sunuyor. Windows 10 ile gelecek yeniliklerden biri de Solitaire oyunu olacaktır.

Microsoft’un Solitaire oyunundan Windows 8’e neden koymadığı bilinmiyor fakat Solitaire Windows 10 ile birlikte geri dönüyor.

Microsoft, Windows 10 ile ilgili bir röportajda Solitaire oyununun müjdesini verdi. Bununla birlikte Microsoft oyun üzerinde mesai harcayarak daha çok çeşitin de kullanıcıları beklediğini belirtti.

Temmuz ayında çıkacak olan Windows 10, Solitaire hasretine son verecek. Solitaire resim galerisine göz atarak oyunun görünüşü hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Windows 10 Solitaire Resim Galerisi

#gallery-2 {margin: auto;}#gallery-2 .gallery-item {float: left;margin-top: 10px;text-align: center;width: 25%;}#gallery-2 img {border: 2px solid #cfcfcf;}#gallery-2 .gallery-caption {margin-left: 0;}/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */Solitaire Resim 1Solitaire Resim 2Solitaire Resim 3Solitaire Resim 4

Kaynak Siteler

  • http://www.tamindir.com/windows-10dan-nostaljik-mujde-solitaire-geri-geliyor_h-10074/
  • http://www.pcgamer.com/windows-10-brings-back-built-in-solitaire/
  • http://www.theverge.com/2015/4/23/8477521/windows-10-solitaire-returns

Windows 10 ile ilgili yeni haberler, güncel sürücüler, ücretsiz programlar ve windows hakkında her şey için takip etmeyi unutmayınız.

Check Also

windows10 şifre değiştirme

Windows 10 Şifre Değiştirme

Windows 10 günümüzün en çok kullanılan işletim sistemi durumunda. Bunun sebeplerinden biriside Microsoft firmasının Windows …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir