Pazar , Temmuz 23 2017

Windows 10 Mobil İçin Duvar Kağıdı Uygulaması

Windows 10 işletim sisteminin yayınlamasına az bir süre kala siz değerli kullanıcılar için Windows 10 Mobil sürümünde kullanabileceğiniz Duvar Kağıdı uygulamasını paylaşıyoruz.

Modern ama basit bir kullanıcı arabirimi ile kolayca kategoriler arasında gezinebileceğiniz duvar kağıdı HD uygulamasını sitemiz aracılığı ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Soyut, anime, otomatik & araçlar, babes, bollywood, komedi, tasarımlar, çizgi filmler, eğlence, oyunlar, evcil hayvan & hayvanlar, işaretler & sözler, spor, teknoloji ve benzeri kategorilerinin bulunduğu bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Duvar kağıdı HD İndir

Duvar Kağıdı Uygulaması Ekran Görüntüleri

#gallery-2 {margin: auto;}#gallery-2 .gallery-item {float: left;margin-top: 10px;text-align: center;width: 33%;}#gallery-2 img {border: 2px solid #cfcfcf;}#gallery-2 .gallery-caption {margin-left: 0;}/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 2Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 2Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 3Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 3Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 1Windows 10 Mobil Duvar Kağıdı Uygulaması Resim 1

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir