Windows Update Güncelleştirmelerini Kaldırabilir miyim ?

Kim ; Nevzat

Soru Gönder ; Merhaba Adem Hocam , Windows Update otomatik olarak güncelleme yaptım bu yüzden çalıştığım programda sık sık hatalar vermektedir. Bu yapılan Güncellemeyi kaldırabilir miyim ?

Cevap ; Merhabalar Nevzat Bey , Öncelikle Soru Gönder bölümünden tarafıma gönderdiğiniz soru için teşekkürler , Cevaba gelince , Bilgisayarınızın Otomatik Update yapmasını kapatabilir veya güncellemeleri denetler ama yüklemeyi size bırakabilir şeklinde bu ayarları yapabilirsiniz Bunun için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Ayarları Değiştir kısmından bu ayarlamaları yapabilirsiniz.

Peki Güncellemeleri kaldırabilir misiniz ? Sistem Dosyalarını Etkilemeyen Güncelleştirmeler var ise bunları kaldırabilirsiniz , Bunu kaldırmak için Yukarıda bahsettiğiniz soruna neden olduğundan eminseniz kaldırmayı unutmayınız.

Peki Bu güncellemeleri Nasıl Kaldırabilirim ? 

İşletim Sistemine etkisi olmayan güncellemeleri kaldırmak için Başlat > Denetim Masası > Windows Update >> Gizli Güncelleştirmeleri Geri Yükle bölümünden kaldırmak istediğiniz sürücüleri kaldırabilirsiniz.

Google’dan Gelen Arama Tags – Etiketler ;

güncellemeleri kaldırma , update güncellemeleri nasıl silinir , Windows Update Güncelleme , Gizli güncellemeleri geri yükle , güncellemeleri nasıl silerim

 

Check Also

Syskey.exe Nedir Nasıl Kullanılır ve İptal Edilir

Syskey Nedir ilk önce Bununla ilgili bir kısa bilgi vermek istiyorum. Syskey bir şifreleme türü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 159 sorgu var.