Home / Android / Xiaomi’ye Android 6.0 Geliyor !

Xiaomi’ye Android 6.0 Geliyor !

Xiaomi'ye Android 6.0 Geliyor !

Akıllı telefon piyasasındaki çalışmalarına hız veren Xiaomi firması yeni bir hamle  daha yaptı. Yakın zaman içerisinde Android 6.0 güncellemesi bazı Xiaomi modellerinde yerini alacak.

Çin’in ve dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olmayı başaran Xiaomi, son günlerdeki önemli hamlelerine bir yenisini daha kattı. Xiaomi adına açıklamalarda bulunan MIUI Operasyon bölümünün yetkili şahısları, Andorid 6.0 Marshmallow konusunda yüz güldüren haberler verdi.Xiaomi'ye Android 6.0 Geliyor !

Android 6.0 Marshmallow, Mi 4 ve Mi Note’a Geliyor !

Xiaomi firmasının yetkilileri, Marshmallow üzerinde çalışmalarına son hız devam ettiklerini ve ilerleyen günlerde Xiaomi Mi Note ve Mi 4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceklerini açıkladılar.Daha önce gelen açıklamalarda dev firmalardan Sony de Android 6.0’ı Ocak ayından itibaren dağıtmaya başlayacağını duyurmuştu. Bu iki firmanın yanında Samsung’un güncelleme yarışına ne zaman dahil olacağı da merak edilenler arasında kendisine yer buluyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir