Xiaomi’ye Android 6.0 Geliyor !

Xiaomi'ye Android 6.0 Geliyor !

Akıllı telefon piyasasındaki çalışmalarına hız veren Xiaomi firması yeni bir hamle  daha yaptı. Yakın zaman içerisinde Android 6.0 güncellemesi bazı Xiaomi modellerinde yerini alacak.

Çin’in ve dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden olmayı başaran Xiaomi, son günlerdeki önemli hamlelerine bir yenisini daha kattı. Xiaomi adına açıklamalarda bulunan MIUI Operasyon bölümünün yetkili şahısları, Andorid 6.0 Marshmallow konusunda yüz güldüren haberler verdi.Xiaomi'ye Android 6.0 Geliyor !

Android 6.0 Marshmallow, Mi 4 ve Mi Note’a Geliyor !

Xiaomi firmasının yetkilileri, Marshmallow üzerinde çalışmalarına son hız devam ettiklerini ve ilerleyen günlerde Xiaomi Mi Note ve Mi 4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini vereceklerini açıkladılar.Daha önce gelen açıklamalarda dev firmalardan Sony de Android 6.0’ı Ocak ayından itibaren dağıtmaya başlayacağını duyurmuştu. Bu iki firmanın yanında Samsung’un güncelleme yarışına ne zaman dahil olacağı da merak edilenler arasında kendisine yer buluyor.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

83