Home / Android / Xperia GX ve Xperia SX ile çekilen örnek videolar

Xperia GX ve Xperia SX ile çekilen örnek videolar

Sony, Xperia GX ve Xperia SX adını verdiği yeni akıllı telefonları kısa bir süre önce duyurmuştu. Biz de bu iki akıllı telefonla çekilen örnek fotoğrafları sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de Xperia GX ve SX ile çekilen örnek HD videoları paylaşıyoruz.

Xperia GX’in özelliklerini kısaca hatırlatacak olursak, ilk olarak işlemcinin 1,5 GHz olduğunu belirtelim. 4,6″ büyüklüğünde ekran, 16 GB dahili hafıza ve 13 MP kamera telefonun göze çarpan özellikleri arasında. Ayrıca standart olarak Android 4.0 işletim sistemi ile gelecek.

İşte Xperia GX ile çekilen örnek video:

 

Xperia GX’in küçük kardeşi olan Xperia SX ise abisine nazaran daha mütevazi özelliklere sahip. 3,7″ boyutunca ekrana sahip olan akıllı telefon, yine 1,5 GHz işlemci ile geliyor. Dahili hafıza ise 8 GB. Kamera da yine SX’e nazaran daha düşük çözünürlükte: 8 MP. Yine standart olarak Android 4.0 işletim sistemi ile gelecek telefon bakalım abisi kadar kaliteli video çekebiliyor mu?

Xperia SX ile çekilen örnek video:

Videoları -internet hızınız müsaitse- 1080p çözünürlükte izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir