Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.

Sony’nin Xperia S’in güncellenmiş versiyonu olarak piyasaya sunacağı Xperia SL hakkındaki bilinmezlik gün geçtikçe azalıyor. Telefonun, internete sızan fotoğrafları ile birlikte, donanımı ve telefon özellikleri de meydana çıkıyor.

İnternete sızan görsellerde gümüş renk hatlara sahip olan Xperia SL’in pembe, beyaz, siyah gibi çeşitli renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Xperia SL’de işlemci olarak Xperia S’deki MSM8260 Snapdragon 1.5 GHz işlemcinin, 1.7 GHz’e overclock edilmiş hali bulunuyor.

Telefonun diğer donanım özellikleri ise Xperia S ile aynı olacak. Kısaca listeleyecek olursak:

  • 1 GB RAM
  • 32 GB dahili hafıza, microSD desteği yok
  • 4.3″ HD ekran
  • 12 MP (1080p video kaydı) arka, 1.3 MP (720p video kaydı) ön kamera

Xperia SL, Android 4.0.4 yani Ice Cream Sandwich sürümü ile satışa sunulacak. (Xperia S, Gingerbread ile satışa sunulmuş, sonrasında ICS güncellemesi almıştı.)

Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.Xperia SL: Fotoğraflar ile birlikte özellikler de ortaya çıkıyor.

Not: Yazıda bahsettiğimiz özelliklerin hiçbiri kesinleşmiş bilgiler değildir.

Kaynak: GSM Arena

 

Ayrıca İnceleyin

android_otomatik_metin_duzeltme-696x435

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfada 140 sorgu var.