Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu

Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu

Sony, Xperia Z serisi için çıkardığı konsept Android 6.0 Marshmallow güncellemesinden bazı ekran görüntülerini yayınladı.

Sony, geçtiğimiz dönemde Xperia Z3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin konseptine ait bir sürümü yayınlamıştı. Beta testlerine katılan kullanıcıların yüklediği Xperia Z3 için Android 6.0 güncellemesi bugün ortaya çıktı. Güncellemeyi yükleyen ekip ise hemen Xperia Z3’ten bazı ekran görüntülerini paylaştı. Sony Xperia arayüzünde küçük değişiklikler yaptı ancak verilen bilgilere göre performans artışı konusunda oldukça büyük bir fark gözleniyor. Xperia’ların Android 6.0’da Nasıl Göründüğü Belli Oldu Sony Android 6.0 güncellemesini Xperia Z2’den itibaren bugüne kadar olan tüm Xperia Z üyelerine verecek. Xperia Z ailesinin yanında bazı diğer Xperia modellerine de gelecek olan Android 6.0 güncellemesi için Sony, oldukça hızlı olmaya çalışıyor. Beta testleri devam ederken Xperia için güncellemenin 2016’nın başlarında yayınlanması bekleniyor.Birçok yeniliği içeren Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin kullanıcıları memnun edip etmeyeceği ise oldukça merak edilen bir konu olarak cevap bekliyor.

Check Also

Android Bilgisayarsız Root Atma Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM

Android cep telefonu bilgisayarsız root etme konusunda resimli anlatım hazırladık sizler için. Android işletim sistemi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

83