Home / Diğer Konular / Yağlı Ciltler İçin BB Krem

Yağlı Ciltler İçin BB Krem


Yağlı Ciltler İçin BB Krem

 Cildi güneş ışınlarına karşı koruyan ve cilt kusurlarını gideren BB kremler son dönemde oldukça popüler. Fondöten görevi üstlenen ancak fondötenden daha hafif olan BB kremler, yağlı cilt yapısına sahip kişilerde sivilce oluşumuna neden olabilmektedir. Yağlı ciltler için özel üretilmiş BB kremleri kullanarak güzelliğinizden ödün vermeden cildinize bakım uygulayabilirsiniz. Cilt rengini eşitleyen ve koyulukları gideren BB kremler, cildi nemlendirerek besler ve daha canlı görünmesini sağlar.   

Yağlı Ciltler İçin BB Krem Markaları

 

Maybelline Dream Pure 8in1 BB Krem

 Yağlı ciltlerde de kullanılabilen Maybelline Dream Pure 8in1 BB Krem, cildin renk tonunu dengeleyerek lekelerin görünümlerini azaltıyor. Cilt yağlanmasını azaltarak gözeneklerin kapanmasını da sağlayan krem, içeriğindeki salisilik asit sayesinde sivilce oluşumunu da önlüyor. Maybelline Dream Pure 8in1 BB Krem ortalama satış fiyatı 25 TL’dir.  

Vichy Idealia BB Krem

 Cildin renk dengesini korumasına yarayan krem, yağlı ciltlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Ciltte bulunan lekeleri ve çilleri gizleyen Vichy Idealia BB Krem, ortalama 55 TL fiyat etiketine sahip. 

Missha Co Bo Yang BB Krem

 Yağlı ciltler için özel geliştirilen BB krem, sivilce oluşumunu önleyerek doğal bir kapatıcı görevi üstlenir. Cildinizi dış etkilere karşı koruyan Missha Co Bo Yang BB Krem ortalama satış fiyatı 75 TL’dir. 

Holika Holika Petit BB Krem

 Yağlı ciltler için geliştirilen bu BB krem cildin renk dengesini koruyarak lekelerin görünümlerini azaltır. Hafif yapısıyla ağırlığını belli etmeyen ve doğal bir görünüm sağlayan Holika Holika Petit BB Krem ortalama fiyatı 20 TL’dir. 

Garnier Yağlı Ciltler İçin BB Krem

 Yağlı ciltlerde kullanılabilen Garnier Yağlı Ciltler İçin BB Krem, cildin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde geliştirilmiştir. Sivilce oluşumuna mahal vermeyen krem, doğal bir kapatıcıdır ve cildin renk dengesini korur. Ortalama satış fiyatı 20 TL’dir.  Diğer cilt tiplerini de kapsayan BB krem markaları arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız en iyi BB kremler konumuzu ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Disk Fren Nasıl Çalışır

Disk Fren Nasıl Çalışır? Araçların en çok gerekli olan özelliklerinden biri de fren sistemleridir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir