Yasaklı Sitelere Giriş İçin En İyi Android VPN – Android Haberleri

Hotspot Sheild en kaliteli VPN’lerdendir. VPN denince ilk akla gelen Hotspot Sheild internette mutlaka rastlamışsınızdır. Bilgisayarlarımız da kullandığımız ve beğendiğimiz bir çok VPN android ortamında olmayabiliyor. Android için bizimde kullandığımız VPN’ler arasında en iyi ve kullanışlı olanı Hotspot Sheild olduğunu söyleyebiliriz. Gerek pil tasarrufu gerek kullanım kolaylığı açısından en iyi verimi alacağınız bu uygulama bizce kategorisinde lider.

Android Telefonunuza Mutlaka VPN kurun

Türkiyehotspot shield‘de gün geçmiyor ki bir paylaşım yapılan bir sosyal ağ kapanmasın. İnternette film izlediğiniz veya paylaşım yaptığınız bir web adresi ansızın erişilemez olabiliyor. Bu genelde sunucu sorunu olması gerekirken Türkiye’de bu durum ile karşılaşıldığın da akla ilk gelen soru “acaba erişime mi kapandı” oluyor. Bu olaya en yakın örnek 13 mart diyebiliriz bir anda Facebook gerilemeyecek bir hal aldı bunun nedeni Türkiye’ye koyulan erişim sınırıydı ve bizim internetimiz ile ilgisi yok fakat bir çok kişi internetinin yavaşladığını sanmıştı.Bu gibi olaylar ile karşılaşmamanız için size sizinle bugün Hotspot Sheild’in full sürümü olan Elite versiyonunu tavsiye ediyoruz. Şimdi ihtiyacınız olmasa bile her an kullanmanız gerekebilir, telefonlarınız da mutlaka VPN bulundurun.

Check Also

Kliplere Kendini Ekleme Uygulaması

Blin.gy adlı uygulama ie sevdiğiniz klipleri anında düzenleyebilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir