Yeni Çıkan Android Telefonlar Android Telefon

Akıllı telefonların günlük hayatımız içerisinde her geçen gün farklı fonksiyonlarla yer buldukları tartışılmaz bir gerçek. İlerleyen teknolojiyle birlikte Android’in gelişmesi ve yeni özelliklere sahip Android telefonların piyasaya çıkması ile birlikte akıllı telefon kullanıcıları farklı isteklerine cevap bulabiliyorlar. Bu makalemizde yeni çıkan Android telefonları sizler için ele aldık.

HTC One M9

htc-one-m9-global-sketchfab-silver[1]

HTC, M8 ile birlikte geçtiğimiz yılda büyük bir sükse yakalamış birçok Android kullanıcısını heyecanlandırmıştı. HTC, çıtayı daha da yükselterek M9 modeliyle birlikte kullanıcılara sunuluyor. Bir bütün olarak incelendiğinde HTC ONE M9 her anlamda üstün bir performansı kullanıcılara sağlıyor. 5 inç ekrana sahip olması ve Snapdragon 810 işlemciyle birlikte tasarlanması, aynı zamanda 3GB gibi yüksek bir RAM oranına sahip olması onu özel kılıyor. Üstün özelliklerinin yanında metal kasası ve şık görünümü de dikkatleri çekiyor. HTC One M9 ortalama olarak 2.800 TL fiyat ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Samsung Galaxy S6 Edge

samsung-galaxy-s6-edge-32gb-4g-lte-white_1

Android severlerin popüler olarak kullandığı marka olan Samsung, Galaxy serisi ile büyük bir ivme yakalamıştı. Galaxy serisinin en yenisi olan Galaxy S6 Edge, 5.1 inçlik ve Super Amoled ekranı ile kullanıcılara benzersiz bir görüntü deneyimi sunuyor.

Galaxy S6 Edge, aynı zamanda kusursuz bir hız ve performansı da kullanıcılarına tattırmayı hedefliyor.

Ortalama olarak 3000 TL fiyatıyla Samsung’un yeni amiral gemisini satın alabilmeniz mümkün.

LG G4

G4_lg_large_01[1]

LG G4, LG’nin yeni amiral gemisi oluyor. 5.3 inç boyutuna sahip Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon, çözünürlüğüyle kullanıcıları etkiliyor. 1.5 GHZ işlemcisi ve 4GB gibi üstün RAM oranıyla birlikte LG G4 bir çok Android sever kullanıcıyı hem görüntü açısından hem de performans açısından tatmin edecektir.

LG G4 fiyatı 1.800-2.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

 

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

104