YouNow Nedir ? Ne İşe Yarar ?

YouNow platformu çok yakında çıkan canlı yayın yapma uygulamalarından bir tanesi. Uygulamanın Android ve iOS sürümü mevcut ve buna ek olarak bilgisayardan da giriş yapabiliyorsunuz. Uygulamada dilerseniz canlı yayın yapabilir dilerseniz canlı yayınları izleyebilirsiniz. Uygulama periscope benzeri bir uygulama ancak uyumluluk açısından daha geniş bir alana sahip diyebiliriz. Yeni çıkmış olmasına rağmen YouNow uygulaması bir çok kullanıcıya ulaşmış durumda.

YouNow Ne İşe Yarar ?

YouNow uygulaması üzerinden canlı yayın yapabileceğiniz gibi canlı yayınları da izleyebilirsiniz. Canlı yayın bilgisayarınızın ekran görüntüsü ile değilde kamera ile yapılmaktadır. Uyglamanın #topics kısmından popüler yayınlara erişebilirsiniz. Türkçe desteği de bulunan bu uygulamayı kullanmanız çok kolay olacaktır.

YouNow Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

Önceden de bahsettiğimiz gibi uygulama Türkçe olduğundan dolayı kullanımı çok kolaydır ancak tek İngilizce yazan kısım sanırsam Go Live. Ancak artık bunu da bilmeyen kalmadı. Go Live butonuna bastıktan sonra ve kameraya izni verdikten sonra canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85