Youtube Music APK İndir (Android)

Youtube platformu Youtube Red hizmeti ile gündeme geliyordu ve bu gelişmelerde sonra Youtube Music Android uygulamasının resmi olarak ne zaman çıkacağı merak konusuydu. Google Play Store adresinde de Youtube Music uygulaması kullanıcılara sunuldu. Uygulama tamamı ile ücretsiz bir şekilde kullanılabilir durumda. Uygulamayı verilen linkten APK dosyasını indirerek Android cihazınıza kurabilirsiniz.Bununla birlikte Youtube kullanıcılarını kategorilere bölmeye çalışıyor diyebiliriz. Yeni çıkardığı Youtube Music uygulaması ile de bizlere bunu göstermiş oldu. Youtube Gaming ile oyun videolarını ayrı bir platforma alıp twitch’e rakip olan Youtube şimdi de Youtube uygulamasını müzik için kullanan kullanıcılarını ayrı bir platformda tutmak istiyor. Sizde eğer Youtube’dan müzik dinleyenlerden iseniz yalnızca müzik dinlemek için tasarlanmış olan Youtube Music uygulamasını indirebilirsiniz.

APK İndir

Youtube Music APK dosyası Google tarafından onaylanmış ve herhangi bir şekilde zararlı dosya içermeyen bir APK dosyasıdır. Android cihazınıza APK dosyasını buradaki linkten sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Dilerseniz uygulamayı Google Play Store ‘dan indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz. APK dosyasını indirdikten sonra indirdiğiniz yerden uygulamayı kolaylıkla kurabilirsiniz.

Check Also

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Konu Başlıkları1 Musical.ly Uygulamasının Özellikleri2 Musical.ly Nasıl Kullanılır Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

85