Home / Android / YouTube’a İleri ve Geri Sarma Özelliği Yolda !

YouTube’a İleri ve Geri Sarma Özelliği Yolda !

YouTube’a İleri ve Geri Sarma Özelliği Yolda !

YouTube’un Android’e verdiği güncelleme ile ilerleyen süreçte ileri ve geri sarma özelliğinin aktif olacağı ortaya çıktı.

YouTube’un Android versiyonuna gelen 10.43 kodlu güncelleme ile birkaç gözle görülebilen yeniliğin dışında oldukça beğenilecek bir gelişmenin daha olduğu görüldü. Uyulamaya gelen güncellemenin kodları içerisinde ic_player_fast_forward ve ic_player_rewind bölümleri bulunduğu görüldü. İleri Sar ve Geri Sar anlamlarına gelen Forward ve Rewind kelimelerinin kodların arasında bulunuyor olması ilerleyen zamanlarda gelecek olan güncellemeler sayesinde videoları ileri veya geri sarabilme imkanımızın olacağını görüyoruz.YouTube’a İleri ve Geri Sarma Özelliği Yolda !Ancak bu özelliğin 10.43 kodlu güncelleme ile gelmediğini hatırlatmakta fayda var. Bu versiyonda sadece kodlamalar arasında kendine yer bulan özelliğin bir sonraki güncelleme de gelme olasılığı oldukça yüksek, mevcut güncelleme ise bizlere sadece görsel iki değişiklik sunuyor. Yukarıdaki görselden görebileceğiniz gibi bu güncelleme ile Listeye Ekle ve Tam Ekran ikonlarının ikonlarının görünümleri değiştirildi. Bu güncelleme kısa bir süre sonra Android kullancılarına verilecek.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir