Home / Mac İşletim Sistemi / 1 Mart Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

1 Mart Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

 App yazılım harikasında uygulanan indirimler, güncelleştirmeler ve sürümleriyle gündelik olarak paylaşımlarımız olcaktır. 26 şubat itibariyle yaşanan indirimleri , güncelleştirmeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz. İncelemeye değer bulduğumuz bazı uygulama ve oyunlar :

 İNDİRİMLER

Printer pro – ($6.99 ücretsiz )Wi-Fi destekli yazıcılardan baskı almanızı sağlayan Printer Pro uygulaması sanırım haftanın en gözde ücretsiz uygulaması haline geldi. iPhone ve iPad’ler için olan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Duet Display – ($15.99 $7.99)iPad’leri Macbook’lar ya da iMac’ler için ikinci ekran olarak kullanmanızı olanak sağlıyan bir programdır. Wi-Fi veya Usb yoluyla bu işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlar. iPhone ve iPad’ler için olan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Twisty Hollow – ( $2.99 $0.99 )Eğlenceli bir bulmaca ve puzzle oyunudur. Bu alandaki oyunları sevenler için tavsiye edebileceğimiz güzel bir uygulamadır. iPhone ve iPad’ler için olan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Alertic – ( $0.99 ücretsiz )İOS için yeni geliştirilmiş olan akıllı hava durumu uygulamadır. iPhone’lar için olan uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Toca Hair Salon – ($2.99 ücretsiz)Sanırım çocukların en sevdiği İOS uygulamalardan bir tanesi, kendi kuaförlerinde saç dizaynlarına olanak sağlıyan bu uygulaya iPhone ve iPad’lar için buradan ulaşabilirsiniz.

Weightbot – ($1.99 ücretsiz)İOS için geliştirilmiş weightbot uygulaması kullanıcılarına spor yaptırmak ve onları formda tutmak için tasarlanmış güzel bir uygulamadır artık ücretsiz olduğunu duyurdular.iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Blood Bowl – ($4.99 $0.99)Warhammer evrenin fantastik ırklar ile takım kurmanızı sağlar iyi bir strateji oyunudur. Amerikan futbolu baz alınarak tasarlanmıştır. iPadler için buradan indirebilirsiniz.

Printability – ($1.99 ücretsiz )Safarideki herhangi bir PDF dosyasını yazdırmanıza olanak sağlıyan uygulama İOS 8 için geliştirilmiştir. İphone ve iPad’ler için buradan indirebilirsiniz.

LightBoxr – ($0.99 ücretsiz )Fotoğaraflara özel efeckler ,rötuşlar ve filtreler yapmanıza olanak sağlar. iPhone’lar için buradan indirebilirsiniz.

Ski On Neon – ($0.99 ücretsiz)” Gökyüzünde kaymaya ne dersiniz ? “açıklamalı bağımlılık yatarak oyunlardan bir tanesidir. iPhone’lar için buradan indirebilirsiniz.

How The Grinch Stole Christmas! – ($4.99 – $3.99 )Dr. Seuss ‘en ünlü klasik interaktif kitap uygulamasıdır. İphone ve iPad’ler için buradan indirebilirsiniz.

HÂLEN SATIŞTA OLAN DİĞER İNDİRİMLİ UYGULAMALAR

Slow Shutter! – ($1.99 ücretsiz )http://www.idownloadblog.com/2015/02/02/slow-shutter-apple-store-app/

Mass Effect: Infiltrator – ($4.99 ücretsiz)http://www.idownloadblog.com/2015/02/10/mass-effect-free-thanks-ign/

Gunbrick – ($2.99 $0.99)https://itunes.apple.com/app/id757864890?mt=8

Battleheart Legacy – ($4.99 $1.99)https://itunes.apple.com/app/id666508823?mt=8

Flowpaper – ($0.99 free)https://itunes.apple.com/app/id424499611?mt=8

GÜNCELLEMELER

Vainglory – (ücretsiz)

Popüler MOBA yeni bir karakter ile güncellendi ve  yeni içerikler eklendi. iPhone’lar için buradan güncellemesini yapabilirsiniz.

YENİ UYGULAMALAR

Rocket Joust – ($1.99)İki boyutlu tasarlanan oyunda birbirlerini roketler üzerinden düşürmeye çalışan dört farklı karakteri kontrol ediyorsunuz. tamamen ücretsiz , takım çalışması ve kral olarak 3 farklı oyun modun da oynamanıza olanak sağlıyor ayrıca arkadaşlarınızla da oynama şansınız bulunuyor. İphone ve ipad’ler için buradan güncelleme yapabilirsiniz.

Mayhem! – ($0.99)Lazerlerden ve mayınlardan kaçarak manyetikleri toplamanız gereken yeni bir oyundur. İphone ve ipad’ler için buradan güncelleme yapabilirsiniz.

Magic Touch: Wizard for Hire – (ücretsiz)Kule savunma oyununda kaleyi savunan bir büyücüyü kontrol ediyorsunuz. Yukarıdan aşağı inen her biri balona bağlı düşmanları yere ulaşmadan yok etmek için ise, balonların üzerindeki şekilleri düzgün bir şekilde çizmeye çalışıyoruz. İphone ve ipad’ler için buradan güncelleme yapabilirsiniz.

Prison Life RPG – ($3.99)Beklenen oyunlardan arasında bulunan prison life , bir hapishanede geçiyor ve kaçma planları için müttefik kazanmanız gerekiyor ayrıca yönetime de şartlı tahliye için baskılar yapıyorsunuz, daha iyi bir plan için gardiyanlara rüşvet vermeyi unutmayın! iPhone ve iPad’ler için buradan güncellemelerini yapabilirsiniz.

Sopio – ($1.99)Popüler sözcük kart oyunları arasında yerini aldı. iPhone ve iPad’ler için buradan güncellemeleri yapabilirsiniz.

Air Display 3 – ($14.99)3.versiyon olarak en gelişmiş ekran aktarma uygulamasından bir tanesi, ayrıca istediğiniz görselleri parçalara bölerek ekranlara yansıtmanızada olanak sağlar. iPhone ve iPad’ler için buradan güncellemeleri yapabilirsiniz.

Infinite Cosmos – ($0.99)Galaxyler arası savaş niteliğinde tasarlanmış yeni bir ios oyun uygulamasıdır. İphone ve ipad’ler için buradan güncellemelerini yapabilirsiniz.

Mate.. – ($0.99)Tepkilerinizi ve reflexlerini test etmenize olanak sağlayan gelişmiş güzel bir oyundur. iPhone ve iPad’ler için buradan güncellemelerini yapabilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone 5 ve iPad Mini İçin 6.02 Güncellemesi Nasıl Yapılır

Bu güncellemeyi uygulamak için birden fazla yöntem var. Öncelikle Itunes yoluyla güncellemeyi anlatacağım.Güncellemeyi yapmadan önce, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir