Home / Android / 1000 TL Altı En İyi Android Telefonlar Android Telefonlar

1000 TL Altı En İyi Android Telefonlar Android Telefonlar

Android telefonların sürekli gelişim halinde olmasıyla birlikte kullanıcılar akıllı telefonlarını yenilemek veya sıfırdan telefon alma isteği içerisinde bulunuyorlar. Bütçe konusunda akıllı telefonlara abartı bir miktar vermek istemeyen kullanıcılar için 1000 TL altı en iyi Android telefonları listeledik.

Samsung Galaxy E5

Samsung-Galaxy-E5-1024x1022

Samsung Galaxy E5, piyasaya ilk çıktığı andan itibaren Galaxy S5 kadar büyük bir ilgi toplamıştı. İnce ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahip olan ve aynı zamanda ekran boyutu konusunda, büyük ekran sevenler kullanıcılara hitap eden Galaxy E5 başarılı özelliklere sahip oluşuyla da kendisine hayran bırakıyor. Muadilleri arasında en iyi performansa sahip Android akıllı telefon olarak gösterebileceğimiz Galaxy E5, premium görünüşü ve 850 TL ile 900 TL arası değişen fiyatıyla 1000 TL altı satın alınabilecek Android telefonlar arasında baş sırada yer alıyor.

LG G3 Beat

lg g3 beat

LG’nin amiral gemisi olarak gösterilen G3’ün, daha ufak bir versiyonu olarak gösterilebilecek olan G3 Beat, fiyatı baz alındığında performansıyla dikkat çekici bir hale geliyor. 1.2 Ghz hızı ve 4 çekirdekli işlemcisi ile birlikte kullanıcılar için oldukça güzel bir seçenek olarak gözüküyor. Bu özelliklerinin yanı sıra 1 GB Ram oranına sahip olması ve 8GB dahili hafızası aynı zamanda 8MP ana kamerasıyla birlikte gelmesi G3 Beat’i dikkate alınacak bir seviyeye ulaştırıyor. LG G3 Beat’in fiyatı 850 TL ile 900 TL arası değişkenlik gösteriyor.

 

Asus Zenfone 6

asus zenfone 6

Asus, sürpriz bir şekilde akıllı telefon piyasasına girişiyle birlikte ilk akıllı telefon modelinden itibaren çıtasını yükselterek ilerleyişini sürdürüyor. Her seviye için farklı modellere sahip olan Asus, Zenfone 6 ile de farklı bir seviyeyi kullanıcılara sunmuş durumda yer alıyor. 1.6 Ghz Dual-Core işlemcisi, 2 GB RAM’i ve 16 GB dahili hafıza kapasitesiyle birlikte ve aynı zamanda 13 MP ana kamerası ile birlikte 1000 TL altı en iyi Android telefon seçenekleri arasında yer alıyor. Fiyatı ise 900 TL civarında seyrediyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir