Home / Donanım / Şarj Makinesi Sahte mi? Orjinal mi ? Öğrenin

Şarj Makinesi Sahte mi? Orjinal mi ? Öğrenin

Cep telefonları kullanıcılarıncanını sıkan problemlerden biri şarj cihazlarıdır. Şarj makinesi satın almak istediğinizde telefonunuza uygun olan modelin orjinal olmasına dikkat ediniz. Sahte şarj makinaları cep telefonunuza zarar verebilir

Klasik bir cep telefonu aparatları satan mağazada şarj makinesinin orjinal mi soru olacaktır. Artık bu soruyu bilgisiz kasiyere sormak yerine kendiniz öğrenebiliriniz.  Telefonunuza kuracağınız bir uygulama sayesinde cep telefonunuzu taktığınız şarj aletinin orijinalliğini kontrol edebilirsiniz.Ampere uygulaması ile şarj ya da deşarj durumdayken kaç amper akım gittiğini öğrenebilirsiniz.Bu şekilde şarj aletinizi test edebilir ve kullanabilirsiniz.

Uygulamayı yazının sorunundalki linkten ücretsizdirebilirdiniz. Google Play Store de Ampere yazın indirin ve yükleyin. Daha sonra yazının devamını okuyunuz.

Ampere Uygulaması Nasıl Kullanılır?
1-Uygulamayı kullanmak istiyorsanız cihazınızda bulunan işletim sisteminin Android 4.0.3 ve üzeri olması gerekmektedir.
2-Uygulamayı yükledikten sonra karşınıza gelen ekranda Ölçüyor yazısı gelecektir ve Hesaplanan bu değer, deşarj durumdayken tüketilen enerjiye ait amperi gösteriyor.
3-Telefonu şarja taktığınızda ise rengi yeşile dönecektir ve şarj durumundayken geçen amperi gösterecektir.
4-Hangi cihazı kullanıyorsanız şarj sırasında kullanması gereken ideal amper değerine bakarak uygulama ile karşılaştırma yapabilir ve ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğuna bakabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.ampere&hl=tr

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir