Home / Android / 2018 Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları-Resimleri

2018 Ramazan Bayramı Kutlama Mesajları-Resimleri

Ramazan-Bayramınız-Kutlu-Olsun2018 Ramazan Bayramı geldi çattı ve insanlar RAMAZAN BAYRAMLARINI kutlamak için birbirlerine WhatsApp, Sms ve Facebook üzerinden mesaj iletmekteler.

Ramazan Bayramı tebrik Mesajlarını duvar kağıtları üzerinden yapmak isterseniz bu sayfamızda sizler için en güzel bayram kutlama mesajlarını 2018 yılı için paylaşacağız.

2018 DİNİ GÜNLER:

Kadir Gecesi: 13.07.2018

Arefe (Ramazan)16.07.2018

Ramazan Bayramı: 17.07.2018

Arefe (Kurban): 23.09.2018

Kurban Bayramı: 24.09.2018

Hicri Yılbaşı: 14.10.2018

Aşure Günü: 23.10.2018

NOT: Bu resimler ve kutlama mesajları Google ve Google Görsellerden telifsiz bir şekilde aranıp siteye yüklenmiştir.

2018 Ramazan Bayramı En Güzel Kutlama Mesajları

  • Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.
  • Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazan Bayramın mübarek olsun!
  • Bizi yaratan ALLAH a şükürler Olsun, Bütün müslümanlara Hayırlı Olsun, Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.
  • Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yinede mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…
  • Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
  • Her Bayramda Hatırlanmak ve Hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun..
  • Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
  • Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.
  • Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ramazan-ramazan-bayramiRamazan-Bayramı-Mesajlarıramazan-bayraminiz-kutlu-olsunRamazan-Bayramınız-Kutlu-OlsunResimli Ramazan Bayrami Tebrik Mesajlari

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir