Home / Android / 3DSimo Mini İnceleme

3DSimo Mini İnceleme

3DSimo mini baskı kalemiTeknolojinin bir hayli gelişme gösterdiği bu dönemlerde yeni ürünler birbirleri ile kıyasıya rekabet içindeler. Bunlardan biri de 3D teknolojisinin ürünleridir. Birçok sektörde kendisinden söz ettiren 3D teknolojisinin yeni bir ürün 3DSimo mini baskı kalemi büyük ilgi görüyor. Şık ve çekici tasarımı ile gözde haline geldi. İnsanların hayatına giren bu kalem üç boyutlu şekillerin çiziminde kullanılıyor.3DSimo mini incelemeye alındığında özellik bakımından zengin bir yapıya sahip olduğu görülüyor.

IOS ve ANDROİD işletim sistemlerinde uygulaması olan bu cihaz uygulama üzerinden ayar yapılabiliyor. Sıcaklık değerleri manuel ve uzaktan uygulama ile değiştirilebiliyor. Elektriksel kuvvetini ya kablo üzerinden ya da şarj edilmiş pili üzerinden alıyor. Özellikle takı tasarımında ve süs eşyalarının yapımında daha çok kullanılması bekleniyor. Ucuna takılan değişen aparatlar ile birçok işte kişiye kolaylık sağlayacak gibi görünüyor. Örneğin elektronik sektöründe havya olarak kullanılabiliyor. Üstelik elektrik tüketiminde yüksek tasarrufu ile de çekiyor. Türkiye de pazara çıkma tarihi olarak Mart 2016 olarak gözlenen 3DSimo mini fiyat aralığı bakımından 180-300$ arası bir rakamda bekleniyor.

Teknolojinin son harikalarından biri olan bu kalem daha şimdiden ön sipariş listelerini doldurdu. Bir an önce sahip olmak isteyenlerin ortalama 90$ civarında bir rakam ile bağış yaparak listeye eklenmeleri gerekiyor. Martta nasıl bir satış patlaması yaşayacak kim bilir?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir