Home / Mac İşletim Sistemi / 7 Nisan Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

7 Nisan Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

App Recap iOS yazılım dünyasından önemli haber iPhoneloc günlük  indirimler, güncellemeler ve yeni sürümlerin bir listesini aşağıda bulabilirsiniz.Biz incelemeye değer olduğunu düşünüyoruz. Blek, Ekranlar VNC ve daha fazlası gibi bazı büyük uygulamalar ve oyunlar üzerinde bazı büyük fırsatlar içerir. 

İNDİRİMLERBlek – (  1,99 $  0,99 $) – hayal gücü ve kişiliği hakkında eşsiz, ödüllü bir oyun. Ve kreasyonlar sihir izlemek gibi – çizdiğiniz her şey hareket ediyor. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. FOTONICA – (  2,99 $  0,99 $) – FOTONICA hız heyecanını ve karmaşık ortamlar üzerinden kusursuz seyahat hakkında bir şahıs oyunudur. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Marksta – (  1,99 $ ücretsiz )- fotoğrafçıların iOS cihazdan kendi fotoğraf ekleyerek metin veya bir logo-(doğrudan telif hakkı bildirimlerini ve filigran) eklemenize izin verir. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. The Lost Ship (Kayıp Gemi) – (  0,99 $  ücretsiz) – Bu güzel tasarlanmış klasik .kendi hazine avınıza çıkmak için macera oyunu tıklatın. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.Musical Paint Pro (Müzikal Boya Pro) – (  4,99 $  ücretsiz) – her yaş için ilgi çekici bir çoklu-duyumsal deneyim sağlar. Müzikal sesleri “boya” için ekran etrafında parmağınızı hareket ettirin. Kaydedebilir ve oynatabilirsiniz görsel-işitsel kompozisyonlar oluşturun! iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. BLIP (Pat) – (  0,99 $  ücretsiz) – ölümcül sivri ve güvencesiz platformları ile dolu bir atmosfer .takla, sıçrama ve slayt Pat. Zorlu ve bağımlılık yapan, eğlencel,i üzerinde 60 seviye kilidi, yıldız toplamak . iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Dooo – (  0,99 $  ücretsiz) -, in-app kamera ve daha sesli notlar gibi özellikler sunuyor benzersiz tasarlanmış verimlilik uygulaması. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Screens VNC – (  19,99 $  13,99 $) – güzel ve güçlü Ekran Paylaşımı ve dünyanın her yerinden gelen Mac, Windows ya da Linux PC geri bağlantı sağlayan VNC istemcisi. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. 5K Runner: 0 5K kadar – (  2,99 $  0,99 $) -, sadece haftada 3 kez egzersiz, günde sadece 30 dakika harcayarak 8 hafta içinde şekil almak. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

DİĞER UYGULAMALARMedium-small black square Slow Shutter! – (  1,99 $  ücretsiz)Medium-small black square Sky Gamblers : Cold War ( 4,99 $  ücretsiz)Medium-small black square Tangent – (  1,99 $  ücretsiz)Medium-small black square BioShock – (  10,99 $  2,99 $)Medium-small black square XCOM: Enemy Within – (  12,99 $  4,99 $)Medium-small black square Fantastical 2 – (  4,99 $  2,99 $)Medium-small black square Call of Duty: Strike Team – (  6,99 $  1,99 $)

GÜNCELLEMELER1Password – (ücretsiz) – popüler şifre yöneticisi gelişmiş bir iOS Giriş oluşturma, otomatik form doldurma, ve daha fazlasını destekler 8 uzatma dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmeler ile güncellendi. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. 

BÜLTENLERSky Pie: A Pizza Odyssey – (2,99 $) –şimdi yıldızların ötesine uçmak zamanı.çünkü dışarısı soğuk yaratıklar aç.dünya eni iyi pizzayı bekliyor. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Polyeon – (ücretsiz) – hızlı tempolu çoklu dokunmatik bir oyun.zamana karşı dalgalarla yarışın hayatta kalın. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Quiz Challenger – (ücretsiz) – 13 kategoride 100.000 üzerinde soru ile dünyanın en büyük çoktan seçmeli trivia rekabet olduğunu iddiaediyoruz .devamlı  yeni sorular ilave edilmektedir. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Tribal Wars 2 – (ücretsiz) online bir strateji oyunu.köyünüzü kurun,müttefikler bulun imparatorluğunuzu inşa edin! iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Hooligan Defense – Riot Control (ücretsiz) – – Futbol Hooligans mahalle istila ediyor. Onların yıkıcı davranışlarını bitirin. iPhone ve iPad ‘ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz. Her zamanki gibi, fiyatlar her an değişebilir, bu nedenle bir anlaşmadan yararlanmak için tereddüt etmeyin. Ayrıca,sormak istediğiniz  varsa aşağıda yorumlardan bize bildirin emin olun.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir