Home / Mac İşletim Sistemi / 8 Mart Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

8 Mart Önemli Güncel iOS Uygulamaları İndirim ve Güncellemeleri

App yazılım harikasında uygulanan indirimler, güncelleştirmeler ve sürümleriyle gündelik olarak paylaşımlarımız olacaktır. 5 mart itibariyle yaşanan indirimleri , güncelleştirmeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz bazı muhteşem uygulama ve oyunlar :

İNDİRİMLER

Temple Run: OZ : ($1.99 Ücretsiz)Yakından tanıdığımız Sonsuz koşu karakterinin Disney temalı oyununu apple bu hafta ücretsiz hale getirdi iphone ve ipad’ler için uygulamaya buradan ulaşabilirsiniz.

Routina – ($0.99 ücretsiz)Hayatınızda yaptığınız günlük rutin işleri programlama ve size hatırlatma konusunda yardımcı olan uygulamaya İphone’lar için ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Tengami – ($4.99 $2.99)Geleneksel japon kültürünü oluşturan bu yerde özel maceralar yaşamaya hazır olun , kağıt dünyası olarak adlandırılan bir bölgede daha önce hissetmediğiniz gizemli bir maceranın içerisinde olacaksınız, uygulamaya İphone’lar için buradan ulaşabilirsiniz.

Primo Do – ($2.99 $1.99)20 farklı renk temaları, sesli hatırlatmalar, şifre koruması ve daha fazlasını sunan güçlü bir yapılacaklar listesi uygulaması ve görev yöneticisi, uygulamaya İphone ve ipad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Air Disk Pro – ($1.99 $0.99)Depolamalarınızı Wİ-Fİ üzerinden bilgisayarınızda kontrol etmenizi ve dosya transferi , uzantı değiştirme gibi özelleri uygulamanıza olanak sağlar, İphone ve ipad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

7 Minute Workout Challenge – ($2.99 $1.99)Sizi formda tutmayı hedefleyen , kısa sürede en iyi verimi nasıl alabileceğinizi anlatan kullanışlı uygulamaya İphone ve ipad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Momento – ($1.99 $0.99)Günlük aktiviteleriniz, düşünce, fikir gibi aktiviteleri organize etmenize yardımcı ve hayatınızın bir zaman çizelgesini oluşturarak sosyal ağlar ile birleştirir, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.EasyCost – ($0.99 Ücretsiz)Akıllı grafikler, özel kategoriler, yinelenen gelir / giderleri oluşturmanızı sağlar, ve CSV veri ihracat bilgileri de olan güçlü bir muhasebe aracı, uygulamaya İphone ve ipad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

HÂLÂ SATIŞTA OLAN DİĞER ÖNEMLİ UYGULAMALAR-Slow Shutter! – ($1.99 ücretsiz) İndir-Gunbrick – ($2.99 $0.99) İndir-Battleheart Legacy – ($4.99 $1.99) İndir-Gunbrick – ($2,99 $0.99) İndir-Space Age: A Cosmic Adventure – ($3.99 $1.99) İndir-Rules! – ($2.99 $0.99) İndir

GÜNCELLEMELER

CNN App for iPhone – (ücretsiz)CNN Haber alma servisi bugün spor bölümü eklenerek güncelleştirildi, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Vevo – (ücretsiz)Video müzik hizmeti yeni eklenen favoriler ile güncellendi, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Foursquare – (ücretsiz)En iyiler ve kaydedilenler listesi eklenerek bugun güncellendi, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

YENİ UYGULAMALAR

Imgur – (ücretsiz)Büyük bir web sitesinin geliştirdiği uygulamada fotoğraflarınızı paylaşmanıza olanak sağlıyor ayrıca fotoğraflarınız hakkında açıklamalar ekleyebilirsiniz ve yorum alabilirsiniz , uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Week Weather – ($0.99)Detaylı bir hava durumu uygulaması gün içerisindeki muhtemel durumu saatlik olarak da takip etmenize olanak sağlıyor, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Breaking News – ($2.99)Son dakika haberleri , gündemi en hızlı şekilde takip edebilmenize olanak sağlıyor , uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

RAD Boarding – (ücretsiz)Görselliğe önem verilmiş kaliteli bir snowboard oyunudur , uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Pixel Heroes: Byte & Magic – ($6.99)Üç kahraman seçerek maceraya başlayın, her zaman gittiğin yol aynı olmayacak! , uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Epic War TD 2 – ($2.99)Savaşa hazır olun savunmanız gereken bir kule var, görselliğin zengin olduğu bu uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.

Twilight’s Last Gleaming – ($9.99)Bu etkileyici bir strateji oyununda, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiliz İmparatorluğu arasında 1812 Savaşı’nın en önemli savaşlarını oluşturun, uygulamaya iPhone ve iPad’ler için buradan ulaşabilirsiniz.Her zaman fiyatlar ve uygulamalar değişiklik gösterebilir, yaşanan değişiklikleri aşağıda yorumlardan bize bildirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir