Home / İnternet / ADNOW En İyi Alternatif Reklam Firması

ADNOW En İyi Alternatif Reklam Firması

====ŞUBAT 2016 EKLEME =====

Merak edip araştıranlar için ekleme yapayım. Adnow sitelerimi reklam ağından çıkardı. Sebebini sorduğum zaman bana reklamlardan aldıkları geri dönüşlerden kazanmadıklarını belirtiler. Böyle deyince haliyle bende kolay gelsin demek durumunda kaldım. Biriken 21 dolar parayı iade edeceklerini solediler ve haklarını vereyim sorunsuz ödediler.

Açıkcası sitelerimi sistemden banlamalarında kendilerince belki haklı sebepleri vardı. Yolladığım ziyaretçilerden para kazanmadıklarını soylediler. Doğru mu yanlış mı bilemem. Fakat kalan paranın üstüne yatmadılar ve ödeme gününde yolladılar. Ödeme den yana sıkıntı yok Adnow firmasında.

Şunu eklemem gerekir ki sadece ADNOW’a bel bağlamayın sadece. Eğer onlara kazandırmassanız sistemden çıkartıyorlar AMA kalan paranızı da sorunsuz sıkıntısız ödüyorlar.

=========================

Adnow Reklam Firması

Adnow firması internet reklam sektöründe Türk yayıncıları yeni kabul etmeye başlayan en iyi Adsense alternatifi reklam firmasıdır.adnow

Bu adresten kayıt olabileceğiniz Adnow firmasını tanıtmak istiyorum. Öncelikle düzenli olarak ödemeleri alabiliyorsunuz. Haftalık olarak minimumu 5 dolay bakiyeniz varsa talep ediyorsunuz ve anında yatırıyorlar. Tıklama ücreti 0.2$ veya 0.1$dolar arası değişmekte.  Kısacaı tık başına ücretleri tatminkar seviyede demek doğru olacaktır. Diğer firmaların tık başı ücretlerini düşününce bana hak vereceğinizi umuyorum. Bu sebepten dolayı en iyi adsense alternatifi firma demek doğru oalcaktır.Çoğu firmanın aksine sevabına reklam yayınlamak zorunda kalmadığınız belli açıkça ifade etmek gerekirse. Dolarında yüksek olduğu ülkemiz için gayet tatminkar düzeyde olduğunu açıkca yazabiliriz.

Adnow güvenilir mi? sorusuna vereceğimiz cevap evet olacaktır. Düzenli olarak olarak ödeme yapan ve bu konuda sıkıntı yaşatmayan nadir firmalardan biridir. Neden bu denli yüksek tık başı ücreti olduğunu merak ediyorsanız piyasada tutunmaya çalışan bir firma olmasından ötürü şimdilik en problemsiz reklam firmalarından biri konumunda Adnow reklam firması.

Adnow Üyelik

Adnow reklam servisine üye olmak için TIKLAYINIZ. Üye olduktan sonra mail onayı isteyecektir. Siteye üye olup üye girşi yaptıktan sonra böyle bir ekranla karşılacaksınız.

İlk olarak sitenizi eklemelisiniz. Sitelerim > Site ekle alanından sitenizi eklemelisiniz. Sitenizin özelliklerini dogru giriniz. ve www olmadan ekleyiniz. Sitenizin onay sürecini hızlandırmak için siteye widget eklemelisiniz. WIDGET > Widget Ekle alanından herhangi bir widget oluşturup kodu al tıklayın ve sitenizin reklam goruntuleme alanlarından birine ekleyiniz.  Bu adnow ipucunu unutmayınız. Adnow siteye zaman Onay verir ? diye soracak olursanız genelde ertesi güne onaylanmış olacaktır. Adnow film ve dizi sitelerinden yetişkin sitelerine kadar tüm sitelere onay vermesi ile bilinir. Kısacası adnow yayıncılarında içerik sıkıntısı çıkarmayan bir reklam firmasıdır.

Adnow reklamları widget olarak isimlendirilir. Widget ekleme denilen kavram aynı zamanda reklam eklemedir. Bu Adnow yüzden reklam kodu oluşturmak istiyorsanız widget oluşturmalısınız.

adnow_reklam-kullanici-paneliadnow_reklam-kullanici-paneliadnow_reklam-kullanici-paneli
Adnow Kusursuz Derecede İyi mi?

Elbette kusursuz bir reklam firması henüz icat edilmedi. Adnow’un yayıncılar için en ciddi sorunu Yabancı kaynaklardan tıklamalar sorunudur tabiki. Adnow kullanıyorsanız boş yere kendi reklamlarınıza tıklamaya çalışmayınız. Kullandıkları sistem bu konuda iyi çalışıyor. Hatta fazla iyi çalışıyor ki bazen gerçek tıklamaları da göz ardı ediyor olsada piyasada ki en iyi adsense harici reklam firmasıdır. %100 doğru sayımın mümkün olmayacağını hepimiz biliyoruz. Eğer Yabancı kaynaklardan tıklamalar sayımlarını daha doğru yapması takdirde ciddi ciddi piyasayı kasıp kavuracaktır diye düşünüyorum

İnternet reklamcılığı sektüründe  çok sayıda tıklama başı kazandıran firma mevcut. Fakat bunların büyük kısmı Bu siteler scam yani sahte sitedir. Bu sebepten dolayı Adnow ‘a gözü kapalı güvenebilirsiniz.

Sizden ricamızAdnow’a aşağıdaki linkten üye olmanızdır. Çünkü firma üye getirenleri ufak bir hediye vermektedir .Bu sayede size hazırladığımız bu yazı için bize destek olursunuz.

Adnow Kayıt Ol

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Android için Saç, Sakal, Bıyık Ekleme Rengini Değiştirme

Saç ve Sakal: Photos Maker adlı uygulama ile yüzünüze 4 farklı stil denemesi yapabiliyorsunuz. Android …

3 yorumlar

  1. Yazınız mail olarak ulaştı teşekkür ederim. Yazınız ile aklımdaki soru işaretlerini gidermiş oldunuz. Refinizden üye oldum Film sitem için kullanmaya başlayarak sistemi deneyeceğim. Müşterilerime sizin konunuzu referans olarak göstermek niyetindeyim.

    Değerli yazılarına devam etmenizi ve internet sektöründeki bilgi kirliliğie karşı durmanızı temenni ediyorum Tekrardan teşekkürler

    Kaan

  2. benim adnow uyeliğim var sitemide onayladılar ancak reklamı bir türlü sitemde paylaşamadım o html kodlarını nasıl kullanıcaz reklamın gözükmesi için ?

    • oldukça basit widget oluşturuo sitenin kaynak kodlarına ekleyeceksiniz. Yan tarafta yazar kodlar. Siteniz hakkında bilgi verirseniz yardımcı olurum buradan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir