Home / Android / Agar.io’nun Tahtını Sallayan Oyun Slither.io

Agar.io’nun Tahtını Sallayan Oyun Slither.io

Bağımlılık yapan ve hala oynanmaya devam eden Agar.io’nun tahtını sallayacak olan Slither.io benzerlik gösteriyor olsa da önemli farklılıklar var. Agar.io’da kendinizden daha küçük olan karaktare çarptığınızda onu yutabiliyordunuz ancak Slither.io‘da büyüklüğün önemi yok.Hangi büyüklükte olursanız olun diğer yılanların önüne geçerek size çarpmalarını sağlayarak diğer yılanları öldürebilir, yılan patladıktan sonra kalan yemlerle yılanınızı büyütebilirsiniz. Agar.io’daki gibi yine Top10’a yerleşme amacı güdülen oyun oldukça tutulacak ve bağımlılık yapacak gibi görünüyor.Oyunda Agar.io’dan esinlenildiği gibi efsane yılan oyunununda etkilerini bariz bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Oyun kısa süre olmasına rağmen milyonlar tarafından oynandı, uzun sürede gündemi meşgul edeceğe benziyor.

Slither iO Yılan Nasıl Hızlandırılır?

Slither io oyununda yılanı hızlandırmak için tarayıcıdan oynuyorsanız farenin sol tuşuna basılı tutmak gerekiyor, mobil platformda ise yılanı hızlandırmak için ekrana hızlıca iki kez dokunmanız gerekiyor.

Slither iO Oyununda En İyi Taktik Nedir?

Eğer hedefiniz olan yılandan daha büyükseniz küçük olan yılanın hızlanarak etrafını sarabilirseniz halkalar çizerek içinizde kalmasını sağlar ve size çarparak yem olmasına sebep olabilirsiniz. Eğer daha küçükseniz bir müddet yanında paralel olarak ilerleyip aniden hızlanarak önüne kırın.

Slither iO Oyununda Hile Var mı?

Oyunda hile yapılması her ne kadar can sıkıcı olsa da tarayıcılara kurulan eklentiler sayesinde oyunda daha hızlı hareket edebilir, zoom özelliğiyle daha geniş bir görüş açısına sahip olabilirsiniz.Oyun şu anda tarayıcıdan oynanabildiği gibi Android ve iOS platformlarında da kullanıcıların beğenisini sunulmuş durumda.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir