Home / Android / Age Of Empires 2 Hileleri

Age Of Empires 2 Hileleri

Age Of Empires 2 hileleri sayesinde oyunda dilediğinizi yapabilirsiniz. Bir oyun oynarken özellikle biz Türk’ler oyundan önce hilelerini ararız genelde. Hile olmadan oynayamayız desek yalan olmaz herhalde. Aşağıdaki hileler sayesinde oyunda ham maddeleri sınırsız şekilde elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra fantezi hileler olarak oyunu doğrudan kazanabilirsiniz yada oyunu kaybetmeniz de mümkün. Tabi bu kendinizi öldürmeniz yada kaybetmeniz neden kullanırsınız bilmem ama bu hileyi de koymuşlar. Bize sorarsanız hile kullanıyorsanız en azından ham madde hilelerini kullanın yalnızca ve onlarla gelişin ve düşmanı yenin. Ancak tabi en doğrusu oyunu hilesiz bir şekilde oynamak diyebiliriz.

TÜM HİLELER

ROCK ON : 1000 taş kazanırsınızLUMBERJACK : 1000 odun kazanırsınızROBIN HOOD : 1000 altın kazanırsınız.CHEESE STEAK JIMMY’S : 1000 yiyecek kazanırsınız.MARCO : haritadaki her yer görünür. Harita açma hilesi.POLO : Gölgeleri kaldırırAEGIS : Üretim hızı arttırma hilesi.NATURAL WONDERS : Doğayı kontrol ederseniz.RESIGN : Oyunu kaybetmenize sebep olur.WIMPYWIMPYWIMPY : Kendi kendinizi öldürmenize sebep olur.TORPEDO(rakam) : Rakam kaç ise o rakibi öldürür. Örnek : TORPEDO2BLACK DEATH : Bütün düşmanların hepsi ölür.I R WINNER : Oyunu direk kazanırsınız.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir