Home / Android / Akıllı bileklik pazarı karışıyor. Nymi ile yeni anahtarınız kalp ritminiz

Akıllı bileklik pazarı karışıyor. Nymi ile yeni anahtarınız kalp ritminiz

Akıllı bilekliklere yeni bir soluk getiren ve akıllı cihazlar için bir anahtar görevi gören Nymi nedir? Ne kadardır?

Giyilebilir teknoloji pazarı hızla büyümeye devam ediyor. Öncü Teknoloji devlerinin yanı sıra yeni oluşan girişimler markalar da bu pazarda yer almaya devam ediyor. Geleceği parlak ve çok hareketli bir sektör olması herkesi cezbediyor.

Tabii ki günümüzün ve geleceğin diğer ana pazarı ve oluşmaya gelişmeye başlayan pazarı olan akıllı ev teknolojileri, araç teknolojileri vs. (Internet of things) de bu giyilebilir cihazlarla ve akıllı telefonlarımızla da iletişim halinde ve paralel bir gelişim izliyor.

Bugün size bahsedeceğimiz cihaz bir akıllı bileklik ve bu bileklik bir bakıma sizin dijital kimliğiniz olmayı vaat ediyor. Cihaz sizin eşsiz kalp ritminizi kullanarak sizi tanıyor ve bir anahtar işlevi görüyor.

Bilekliğiniz ile tek hareketinizle teknolojisi bununla uyumlu olan aracınızın fonksiyonlarını kontrol edebilir (Kapı bagaj açma vs). Tablet,telefon, laptop vs cihazlarınızın kilidini girmeden açabilir. Akıllı televizyonunuzu el hareketlerinizle kontrol edebilirsiniz. Otomatik kapıları açabilirsiniz vs.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir