Home / Android / Akıllım Güvende Hasar Formu indir

Akıllım Güvende Hasar Formu indir

Teknik servise gönderdiğiniz cihaz için Akıllım Güvende Hasar Formu mu lazım? Aşağıdaki bağlantıyı Tıklayarak indirebilirsiniz.

Akıllım Güvende Nedir?

Akıllım Güvende ile cihazlarınızın içinde bulunan uygulamalarla ilgili destek alır, Google Play, App Store ve i-Tunes ayarlarını telefon üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Akıllım Güvende Asistans Paketi ile hasar gören ya da arızalanan cihazlarınızı, tamirat sürecinin takibi için size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne bırakabilirsiniz. Üstelik Akıllım Güvende Asistans Paketi’nden faydalanan kullanıcılarımıza cihaz sigortası Turkcell’den hediye!

Akıllım Güvende Hasar Formu

Akıllım Güvende Asistans Paketi kapsamında;Akıllım Güvende ile ilgili 7/24 servis ile ilgili destek ve bilgilendirme;Kullanılan cihaz ile ilgili kolay kullanım bilgilendirmeleri;İnternet, SMS ve MMS ayarlarında destek;Akıllım Güvende müşterilerin tespiti ve aramaların ACE hasar hattına yönlendirilmesi;Akıllım Güvende müşterilerin hasarlı cihazlarını müşterinin elden teslim ettiği Turkcell İletişim Merkezi’nden alma ve tekrar aynı Turkcell İletişim Merkezi’ne teslim etme;Tamirat süreçlerinin takibi ve abonenin bilgilendirilmesi;Telefonda yedekleme & geri yükleme işlemlerinde destek;Cihaz uygulama destek;Google Play ayarları;I-Tunes ayarları.Turkcell tarafından hediye edilen sigorta, kazayla kırılmaları ve sıvı temasını kapsamaktadır. Hasar yönetimi, ACE European Group Limited İngiltere Merkezli Türkiye İstanbul Şubesi tarafından yapılır ve yönetilir. 

Akıllım Güvende Hasar Formu indir,

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir