Home / Windows İşletim Sitemi / Windows 7 / Alt + Tab Bilinmeyen Uygulama Hatası

Alt + Tab Bilinmeyen Uygulama Hatası

Windows Vista ve Sonrası işletim Sistemlerinde Alt + Tab tuşlarını kullanarak çalışan programlar arasında geçişler yapabiliyorsunuz ve hızlı bir şekilde geçiş yaptığınız için zamandan tasarruf yaparak pratik bir şekilde bilgisayarınızı kullanıyorsunuz.

Geçenlerde yaşadığım bir olaydan sizlere bahsetmek istiyorum. Alt + Tab tuşlarını kullanarak geçiş yaptığınız programlar arasında belirsiz bilinmeyen programların olduğunu fark ettim bu programlar deneme yaptığım daha önceden kurup kaldırdığım programlar mı diye şüphelendim ama bilgisayara yüklenen ücretsiz programların olabileceğinden de şüphelendim .

alt tab uygulaması

Bunları Kaldırmak için Bilgisayarın Windows Görev Yöneticisine girerek ( Ctrl + Shift + Esc ) tuşları yardımı ile geçiş yaparak Bilgisayarımın arka planında çalışan programları iyi gözlemleyip services.exe virüslerinden kaynaklı olduğunu fark ettim bunu da roaming C:UserskullanıcıadıAppDataRoaming içinde bulduğum virüsleri silerek çözümledim. kullanıcıadı yazan yere sizin kullanıcı adını yazarak giriniz. Birde buradaki dosyaları görmek için gizli dosyaları göster aktifleştirin. Son olarak sağlam olması için bilgisayarınıza Combofix ile taratın bu program bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları silecektir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Windows 7 – Windows 7 Genel Bakış – Windows 7 Özellikleri

  Bu Hazırlamış olduğum Video da , Windows 7 işletim sistemine genel bir bakış yapıyoruz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir