Home / Android / Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

Birçok kullanıcı hala Android 4.3 güncellemesinin yolunu gözlerken, bazı kullanıcılar ise Android 4.4.2 güncellemesini indirmeye başladılar.

Telefon modeli her ne olursa olsun veya aldığımız akıllı telefona ne kadar para verirsek verelim, satın aldığımız telefona, Android güncellemesinin son versiyonunu yüklemek, genellikle üreticinin hızına göre değişkenlik göstermektedir. Fakat bu alışılagelmiş güncelleme dönemleri, Google’ın amiral gemisi olan Nexus tabletleri ve telefonları için geçerli değil.

Geçtiğimiz günlerde Android 4.4.1 güncellemesi indirilmeye başlanılan Nexus tablet ve telefonları şimdilerde ise Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yapılmaya başlandı. Fakat bu güncellemesinin bazı zorunlu sebeplerden dolayı çok hızlı bir şekilde yapıldığı söyleniyor. Teknoloji gündeminde dolaşan bazı dedikodulara göre Android 4.4.1 güncellemesi bazı Nexus modelleri ile uyum problemi yaşıyor ve Google, bu problemleri hızlı bir şekilde çözmek için aldığı kararlar ile birlikte güncelleme çalışmalarını başlattı. Ayrıca güncellemenin boyutu ortalama olarak 2 Mb.

Android 4.4.2 Güncellemesi Geldi

Bu soruna benzer herhangi bir problem diğer marka akıllı telefonlarda yaşanılsaydı acaba bu kadar hızlı hareket edilir miydi sorusu ise akıllarda kalan sorulardan sadece bir tanesi.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir