Home / Android / Android Ekran Videosu Kaydetmek-Root’suz

Android Ekran Videosu Kaydetmek-Root’suz

Android işletim sistemine yada farklı bir işletim sistemine sahip cihazların genel özelliklerinden birisi ekran görüntüsü almak diyebiliriz.Belirli bir sürümden sorna tüm cihazlarda ekran görüntüsü almak tüm kullanıcıların işine yaramış gibi görünüyor.Yani ekranda kaydetmek istediğiniz bir görüntüyü birkaç tuşa kombine şekilde basarak galeriye kaydebilirsiniz.Bu özelliklerin dışında ise son zamanlarda herkes tarafından istenilen diğeer bir özellik ise Ekran videosu çekmek diyebiliriz.Daha önceden bu işlemi Root yaparak farklı uygulamalar ile yapabiliyorduk.Son çıkan Android 5.0 dan sonra ise Root işlemi uygulamadan bazı uygulamaları telefonumuza yükleyerek Android telefonumuzda ekran videosu alabiliyoruz.

Samsung firması ise bu durumları göz önüne alarak kullanıcıları için yeni bir uygulamayı devreye soktu.Samsung Game Recorder+ uygulaması ile artık ekran videosu alabiliyorsunuz.Samsung Game Recorder+ uygulaması diğer uygulamara göre biraz daha farklı diyebiliriz.Adından da anlaşılacağı gibi oyunculara yönelik olan bu uygulama ekran videosu çekme anında ön kamera açılıyor ve kullanıcınında videosunu çekmeye başlıyor.

ekran-videosu-cekmek

Bu uygulamayı ise buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.Uygulama şuanda sadece GALAXY S6, S6 Edge, Note 4, S5, Note 3, S4 and Note 2 modelleri ile sorunsuz çalışmakta.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Krank Mili Nasıl Çalışır

Krank Mili Nasıl Çalışır? Bir arabanın yakıtın girişinden pistonlarına motoruna hatta dönme hareketi sağlayarak tekerleklere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir