Home / Android / Android Google Hesabını Kaldırma (Silme) %100 Çözüm

Android Google Hesabını Kaldırma (Silme) %100 Çözüm

AndroidAndroid yüklü cep telefonları otomaik olarak yedeklemeyi Google üzerinde yapar. Sizde bulut hesaplarının hack yemesi skandallarından endişe duyuyorsanız Google yedeklemeyi kaldırmak için Google hesabını kapatmak isteyebilirsiniz.

İşlem için Android marka cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir. Android 2.3 sürümünde Google hesabını kaldırmak için telefonumuzu fabrika ayarlarına döndürmeliyim. Halk arasında Android sıfırlama veya formatlama olarak bilinen işlemi gerçekleştireceğiz. Diğer durumda Android işletim sisteminin 2.3 sürümünde otomatik olarak tanımlanan Google hesabını kaldırmanın başka yolu yoktur.

Sıfırlamayı(formatlama) öncelikle cihazın içinde ayarlar menüsü altında altında fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğinden yapabiliriz. Adından anlaşılacağı üzere cep telefonunu ilk alındığı günkü varsayılan ayarlara döndürür. Bir başka şekilde sıfırlama yapmak ister isek Android cep telefonumuz recovery menusune girerek wipe data factory reset yapmalıyız.

Bu işlemler rehberinizi, resimleri veya videolarınızın silinmesine sebebiyet verebilir.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Krank Mili Nasıl Çalışır

Krank Mili Nasıl Çalışır? Bir arabanın yakıtın girişinden pistonlarına motoruna hatta dönme hareketi sağlayarak tekerleklere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir