Home / Android / Android İçin Hayatta Kalma Oyunları Android Oyunlar

Android İçin Hayatta Kalma Oyunları Android Oyunlar

Android’in her geçen gün daha popüler bir hale gelmesiyle birlikte, oyun yapımcıları da Android içerisinde yerlerini almaya başladılar. Her ne kadar kişisel olarak yapılan oyun geliştirmeleri Android’i ayrıcalıklı kılan bir özellik olsa da dev yapımcıların bu platforma gelmesiyle birlikte, oyun severler artık Android telefonlarda bilgisayarda veya konsollarda oynayabildikleri herhangi bir yerdeyken oynayabilir hale geliyorlar.

Android oyunları arasında son zamanlarda yükselişe geçen kategori ise hayatta kalma oyunları oluyor. Aslında konsollar ve bilgisayar için bakacak olursak da yine hayatta kalma oyunlarının doğru orantılı olarak yükselişe geçtiğini görebilmemiz mümkün hale geliyor. Hayatta kalma oyunları kategorisinden hoşlanan Android kullanıcıları için, birbirinden keyif verici oyunları liste halinde bu makalemizde derledik.

Hayatta Kalmak Yaşamın Ön Şartıdır!

Dead Trigger 2

13[1]

Dead Trigger 2 listemizin ilk sırasında yer alan oyun oluyor. Hem FPS türü severleri hem de hayatta kalma türü severlerini ortak bir noktada buluşturan bu oyundaki amacınız zombileri ortadan kaldırmak. Oyun içerisindeki dinamiklerle birlikte size verilen görevleri de yerine getirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde kullanılabilecek silahlar ve gelişmiş oyun motoru ile birlikte oyunu sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Duet

com-kumobius-android-duet_sc_7[1]

Duet, Android platformunda yer alan bulmaca ve hayatta kalma türünü harmanlayan bir oyun oluyor. Oyunun mantığı ise oldukça basit bir şekilde tasarlanmış. İki farklı küre bulunan oyunda bu küreleri doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerekiyor. Farklı seviyeler bulunan oyunda seviyelerin zorluğuyla birlikte farklı bulmacalar karşınıza çıkacak.

 

Five Nights at Freddy’s 1 ve 2

FreddysFilm[1]

Five Nights at Freddy’s 1 ve 2 ise oldukça farklı bir fikirde tasarlanmış yaratıcı bir oyun. Güvenlik görevlisi olarak kameraları denetlemeniz gerekiyor ve siz kameraları denetlerken karşınıza aniden peluş oyuncaklar çıkıveriyor. İşin kötü yanı ise bu oyuncaklar kötülük tarafından ele geçirilmiş durumdalar ve peluş olmalarına rağmen birer yaratıklar.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir