Home / Android / Android için Instagram Yenileniyor

Android için Instagram Yenileniyor

En çok kullanılan popüler sosyal medya platformu Instagram,Android işletim sistemi kullananlar için farklı bir tasarıma kavuşuyor.Yeni arayüz eskiye göre daha hızlı ve bast bir kullanıma sahip olacak…Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarda çok fazla kullanılan uygulama henüz beta sürümü olmasına rağmen yeni bir arayüz ile Android kullanıcıları ile buluşacak…Bu güncelleme şu anda beta sürümü ve kısa zaman sonra uygulama Android kullanıcıları için yenilenecek..

Yeni sürüm ile fotoğraf düzenlene arayüzü ile beraber kullanıcılar tek sayfa üzerinden yorum yapabilecekler,kişiler etiketlenebilecek ve filtrelere ulaşabilecekler.Eğer fotoğraf üzerinde daha etkili bir düzenleme yapmak istiyorsanız farklı bir ekrana geçiş yapabileceksiniz.Sadece ekranı kaydırarak filtre değiştirebileceğiniz, yorum ekleyebileceğiniz ve arkadaşlarınızı etiketleyebileceğiniz Instagram 7.3 versiyonun ise kısa zaman sonra beta sürecinden çıkarak tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Krank Mili Nasıl Çalışır

Krank Mili Nasıl Çalışır? Bir arabanın yakıtın girişinden pistonlarına motoruna hatta dönme hareketi sağlayarak tekerleklere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir