Home / Android / Android için ücretsiz İngilizce öğrenme uygulaması

Android için ücretsiz İngilizce öğrenme uygulaması

Yabancı dilin, özellikle İngilizce’nin önemini anlatmaya gerek yok herhalde. Eğer İngilizce öğrenmek ya da İngilizce’nizi geliştirmek istiyorsanız, akıllı telefonunuzdan yararlanabilirsiniz. Busuu ismindeki Android uygulaması ile İngilizce öğrenmek çok kolay!

Uygulamayı açtığımızda ilk olarak kurs çeşidini seçmemiz gerekiyor. Başlangıç 1-2 ve orta seviye 1-2 olmak üzere 4 adet kurs seçeneği yer alıyor. Kendi seviyenize göre herhangi bir kursu seçtikten sonra karşınıza bu sefer kategoriler çıkıyor. Örneğin başlangıç 1 kategorisinde “Hoşgeldiniz, Nasılsın?, Olmak ya da olmamak” gibi çeşitli seçenekler yer alıyor.

Herhangi bir kategori seçtikten sonra ise uygulama size ilk olarak kelimeleri telaffuzu ve anlamıyla birlikte öğretiyor. Sonrasında genellikle bu kelimeler üzerine kurulu bir metin seslendiriliyor ve bu metin hakkında teste tabii tutuluyorsunuz. Daha sonra ise yine aynı konu hakkında cümle kurmanız isteniyor. Bu özellik için çevrimiçi olmanız gerektiğini belirtelim.

Busuu.com uygulamasını Google Play‘den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulama içersindeki tüm kategorilere erişmek için zorluk seviyesine göre paketleri satın almanız gerekiyor. Ücretsiz olarak kullanmak isterseniz her zorluk seviyesinde birkaç adet kategoride çalışabiliyorsunuz. Yani satın alarak kategori sayısını artırıyorsunuz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir