Home / Android / Android için ücretsiz pdf okuyucu

Android için ücretsiz pdf okuyucu

.pdf uzantılı dosyalar hayatımızda önemli bir yere sahip. pdf dosyalarını Android’de açmak için pdf okuyucu uygulaması gerekiyor. Android için ücretsiz pdf okuyucu arıyorsanız Foxit Mobile PDF Reader tam size göre.

Çoğu Android telefon / tablette standart olarak Adobe Reader uygulaması cihazın içinde yer alsa da bazı kullanıcılar için bu program yetersiz ve zaman zaman sorunlara yol açabiliyor. Örneğin benim kullandığım Sony Xperia S model telefonda Adobe Reader uygulaması standart olarak yüklü geliyor. Ancak bu uygulama çoğu zaman geç tepkiler veriyor ve telefonun yavaşlamasına neden oluyordu. Bu nedenle ben de masaüstünde kullandığım Foxit Reader’ın Android sürümünü denemeye karar verdim.

Foxit Mobile PDF Reader tabletler ve telefonlar için ayrı iki tasarıma sahip. İki sürümü de oldukça kullanışlı olan uygulama, kullanıcılara oldukça çok seçenek sunuyor. Büyük pdf dosyalarını hızlı bir şekilde açıp “render” edebilen uygulama daha rahat okuyabilmeniz için 3 ayrı okuma modu sunuyor. pdf dosyaları üzerinde çeşitli düzenlemeler (not alma, renklendirme, altınız çizme gibi) yapabilmenizi sağlayan Foxit PDF Reader ile dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak da mümkün.

Android için ücretsiz pdf okuyucu

Uygulamanın şu an için bizlere göre en önemli eksiği Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Ancak bu özelliğin de yakında ekleneceğini umuyoruz.

Foxit Mobile PDF Reader uygulamasını Google Play‘den ücretsiz edinebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir