Home / Android / Android için yeni refleks oyunu: Don’t Touch The Triangle

Android için yeni refleks oyunu: Don’t Touch The Triangle

Reflekse dayalı bir oyun olan Don’t Touch The Triangle, iOS ve Android kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kare şeklindeki karakterimizi üçgen engellere çarpmadan ilerlemeye çalıştığımız Don’t Touch The Triangle oyunundaki temel amaç yüksek skor elde etmek. Bunu yapmak için de ekranın sağ ve sol tarafına dokunarak karakterimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Ekranın soluna dokunduğumuzda karakterimiz hızlı sola, sağa dokunduğumuzda ise hızlıca sağa geçiyor. Oyunun grafikleri oldukça sade olmasına karşın oynayışının zevkli olduğunu söyleyebiliriz.

Don’t Touch The Triangle oyununun boyutu iOS için 3.7 MB iken, Android için yaklaşık 10 MB. Oyunun her iki platformda da ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatalım.

Android için yeni refleks oyunu: Don't Touch The TriangleAndroid için yeni refleks oyunu: Don't Touch The TriangleAndroid için yeni refleks oyunu: Don't Touch The Triangle

Don’t Touch The Triangle oyununu iOS cihazınıza AppStore‘dan, Android cihazınıza Google Play‘den yükleyebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir