Home / Android / Android için zombi oyunu

Android için zombi oyunu

The Walking Dead gibi zombi dizisi sevenlerin kesinlikle beğeneceği ücretsiz bir Zombi oyunu ile karşınızdayız.

28 Days Later, 28 Weeks Later, I am Legend, Dawn of The Dead gibi  Zombi filmlerini ve The Walking Dead gibi zombi dizilerini seven Android kullancılarına hayranı olacakları bir oyun tanıtacağız şimdi.

Android için ücretsiz zombi oyunu

Oyunumuzun amacı sağ ve sol manevraları yaparak zombilerin arasından sıyrılarak ilerleyebildiğimiz kadar ilerleyebilmek.

Birden farklı modları var tabiiki ilk mod bu prebsibe dayanıyor. Gidebildiğimiz kadar gitmeye çalışıyor aynı zamanda her seviyede 3’er görev veriliyor bize. Bu görevler 3 zombi öldür 1000 m ilerle gibi şeyler. İlerlememize bağlı olarak kazandığımız paralarla istersek bir sonraki oyuna başlarken destek birimler satın alabiliyoruz oyuna direk silahla başlama, eskort köpek ile başlama veya oyun içinde yerde silah toplama alanları mevcut normalde ama bunlar seyrek olarak karşımıza çıkıyor ve bir destek birim de bu silah toplama alanlarını daha sık karşımıza çıkartıyor.

Android için ücretsiz zombi oyunu

Zombi dizi-film tutkunlarının ve bilgisayarlarından Left for Dead gibi zombi oyunlarını oynayanlar için vazgeçilmez olacak bir telefon/tablet oyunu.

Oyunumuzun adı Into The Dead. Boyutu ise sadece 29 MB boyutuna göre şaşırtıcı derecede güzel grafikler sunmakta ve sizi kendisine bağlamakta.

Buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir