Home / Android / Android müzik indirme programı

Android müzik indirme programı

Android telefonunuza müzik indirmek için çoğu zaman bilgisayara bağlamak gerekiyor. Müzik indirme programı ile Android’e bilgisayar bağlantısı olmadan müzik yüklemek ister misiniz?

Android için Spotify uygulaması ile telefonunuza ya da tabletinize müzik indirmek mümkün. Dünya çapında binlerce müziğe sahip olan Spotify uygulaması ile ister çevrimiçi yani indirmeden ister Android cihazınıza indirip müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify’ın müzik severler için 3 üyelik seçeneği bulunuyor.

Ücretsiz üyelik: Bu üyelik ile herhangi bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan sadece bilgisayarınızdan müzik dinleyebiliyorsunuz. Müzik aralarında kısa sesli reklamlarla karşılaşmak mümkün.

Sınırsız üyelik: Bu üyelik ile ayda 5 TL karşılığında bilgisayarınızdan reklamsız bir şekilde müzik dinlemek mümkün.

Premium üyelik: Bu üyelik seçeneği ile ayda 10 TL karşılığında bilgisayarınızdan, telefonunuzdan ya da tabletinizden reklam olmadan sınırsız bir şekilde müzik dinleyebiliyor ve indirebiliyorsunuz.

Android müzik indirme programı

Spotify uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde size 2 gün ücretsiz premium deneme süresi hediye ediyor. Bu süre sona erdiğinde ise Spotify Premium 30 günlük deneme sürümü edinebilirsiniz. Ancak 30 günlük deneme sürümü için Spotify’a kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekiyor. Eğer bu süre sonunda üyeliği iptal etmezseniz diğer ay kredi kartınızdan 10 TL kesinti oluyor.

Android için Spotify uygulamasını Google Play‘den edinebilirsiniz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir