Home / Android / Android N Emojilerini Telefonunuza Yükleyin!

Android N Emojilerini Telefonunuza Yükleyin!

Android N Geliştirici önizleme sürümü ile beraber yayımlanan Emojileri Android telefonunuza yüklemek ister misiniz?Daha önce sizinle burada paylaştığımız Android N ikinci geliştirici önizleme sürümünde, Emoji Unicode 9 desteğinden bahsetmiştik. Emoji Unicode 9 ile birlikte arkadaşlarınızla mesajlaşırken çeşitli ifadeleri yerine getiren hareketli emojileri kullanabileceksiniz. Ancak bildiğiniz gibi geliştirici önizleme sürümleri genellikle Nexus ve Android One kapsamında üretilen cihazlar için yayımlanıyor. Gelen yeni özelliklere de ilk önce bu cihazı kullananlar sahip olabiliyor. Android N ile gelen yeni emojileri bu Nexus ve Android One sahipleri kullanmaya başladılar bile. Ancak siz de en az onlar kadar şanslısınız. Bu bağlantıdan indirebileceğiniz bir zip dosyası sayesinde Emoji Unicode 9 desteğini cihazınızda kullanabileceksiniz. Buradaki işlemleri uygulamadan önce bilmeniz gereken bilgilerin yer aldığı bu konuyu ziyaret edin. android-n-emojisPeki telefonunuza zip dosyalarını nasıl yükleyebileceğinizi biliyor musunuz? Eğer telefonunuza daha önce custom rom yükleme gibi bir işlem yaptıysanız recovery mode’a aşinasınızdır. Bunun için cihazınıza TWRP veya herhangi bir custom recovery kurulumunu yapmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca TWRP Recovery kullanırken yardıma ihtiyacınız olabilir. TWRP 3 ile zip dosyalarını nasıl yükleyebileceğinizi öğrenmek için bu konudan yardım alabilirsiniz.

Emoji Unicode 9 Nasıl Yüklenir?

  • İndirmiş olduğunuz Android N Emojileri’ni arşivden çıkarmadan cihaz hafızasına kopyalayın.
  • Cihazınızı recovery mode’a alın.
  • Herhangi bir sorunda sistemi geri yüklemek için Yedekleme işlemini yapın (Bu konudan daha fazla yardım alabilirsiniz).
  • “Yükle” bölümüne girip cihaz hafızasına kopyalamış olduğunuz zip dosyasını seçin.
  • “Flashlamayı başlatmak için kaydır” butonunu kullanarak zip dosyasını telefonunuza yükleyin.
  • Yükleme tamamlandıktan sonra telefonunuzu yeniden başlatın.

UYARI: Android N emojileri sadece Android 5.0 ve üzeri cihazlar için desteklenmektedir. Ayrıca bu işlem şimdilik Samsung Galaxy telefonlar için geçerli değildir.Android N Emojileri’ni telefonunuza yüklediniz mi? Deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir