Home / Android / Android N İçin İlk Güncelleme! – Android Haberleri

Android N İçin İlk Güncelleme! – Android Haberleri

Android-NGeçtiğimiz yıl duyurulan ve büyük bir haber olarak gündemi sarsan Android M, 2016 yılında karşımıza Android N olarak çıktı! Geride bıraktığımız birkaç günde art arda gelen haberler neticesinde Google, ilk güncellemesini yayınlamayı başardı. İlgili güncellemenin hiçbir yeni özellik getirmediğinin, bunun yanı sıra var olan sorunların giderilmesi için çalışıldığı görülüyor. Güncellemenin boyutunun yalnızca 27.3 MB olduğunu hatırlatmamızda fayda var. 

Android N Güncellemesi Alacak Olan Telefonlar

Android’in yeni sürümü gelecek aylarda Google tarafından kullanılabilir olarak tanıtılacaktır. Şuan yayınlanan sürümlerinin test sürecinde olduğunun altını çizelim. Ayrıca güncelleme şuan için Nexus 5X, Nexus 6P ve Nexus9 için vardır. Geçen hafta yayınlanan geliştirici ön izlemesi sürümü için gelen güncellemeyi OTA üzerinden indirebilmeniz mümkün…Genel hatları ile Android N‘e bakmak gerekirse, yeni doze modu, bildirim paneli ve çoklu pencere seçeneklerinin yanında gece modu ile dikkatleri üzerine çeken ve performans sorunlarına çözüm olarak gösterilen Android N, gözlerimizi kamaştırmaya devam edecek gibi duruyor. Android N’in isminin belirlenmesinin ardından Mayıs ayında yapılacak olan Google I/O etkinliğinde sahne alması bekleniyor.Samsung Galaxy S7 Edge Düşük Işık Kamera Performansı için konumuza göz atın.

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir