Home / Android / Android Oyunlar Crazy City Taxi Rush

Android Oyunlar Crazy City Taxi Rush

Oyun dünyasında yer alan en köklü oyunlar arasında bulunan ve en başarılı oyunlar arasında gösterilen Crazy Taxi City Rush oyunu, Android cihazlarda kullanıcılara sunuluyor.

Çılgın bir taksi içerisinde geçen oyunda yolcular da bir o kadar çılgın. Şehrin merkezinde oradan oraya çarparak ve uçarak yapacağınız heyecanlı ve tutkulu bir sürüş ile birlikte görevden göreve koşabilirsiniz. Oyunun ana mantığı taksiye yolcu alarak bu yolcuları kalabalık bir şehir içerisinde, trafik gibi etmenlere karşı koyarak kaza yapmadan varış noktası olarak gösterilen yere bırakabilmek. Bu şekilde müşterileri bir noktadan varış noktasına götürdüğünüzde ise para alıyorsunuz. Alacağınız paranın miktarı, müşteriyi varış noktasına ne kadar hızlı bir şekilde götürdüğünüze bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

crazy-taxi rush android apk

Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi

Crazy Taxi City Rush, 3 boyutlu grafikler ile birlikte desteklenmesiyle birlikte gerçek bir sürüş hissini Android cihazlarında oyunu oynayanlara yaşatıyor. Oyunun kendine has eğlenceli yapısı, oyuna karşı bağımlılığınızı artırabilir. Genellikle rampalardan taksiyle uçacağınız ve altın toplayarak geçireceğiniz bir oyun içerisinde yaşayacağınız deneyim Android cihazınızda yaşayacağınız en güzel deneyimlerden biri olacaktır.

Oyunun yapımcıları, bilgisayar oyununda olduğu gibi Android cihazlar üzerinde de oyunun tamamen eğlence üzerine kurulu olduğu hissini başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmış olarak gözüküyor. Crazy Taxi City Rush’un grafiklerinin ince bir şekilde işlenmiş olduğu gözlerden kaçmamakla birlikte oyun içi seslere de bir o kadar özen gösterilmiş.

Crazy Taxi City Rush içerisinde birbirinden farklı sürücüler bulunuyor ve bu sürücüler arasından istediğinizi seçerek oynamanız da mümkün.

Kontroller

Crazy Taxi City Rush oynarken oyun içi kontrollerin ne kadar hassas olduğunu da fark edeceksiniz. Ekrana dokunarak sağ veya sola doğru şerit değiştirebileceğiniz yani kullandığınız aracı kontrol edeceğiniz bir oyun içi ekranı bulunuyor.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir