Home / Android / Android Tablete WhatsApp Nasıl Yüklenir ? – Cep Telefonu oyunları

Android Tablete WhatsApp Nasıl Yüklenir ? – Cep Telefonu oyunları

Reklamlarandroid tablete whatsapp,android tablete whatsapp indir,android tablete whatsapp nasıl yüklenir,,tablete whatsapp,tablete whatsapp indir,tablete whatsapp nasıl yüklenir,tablete whatsapp yüklemeAndroid cep telefonlarının vazgeçilmez mesajlaşma programı olan WhatsApp, artık Android tabletlerinizde. Bu sayfamızda anlatacaklarımız ile Tabletlerinize WhatsApp indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android tabletlerinizden wifi kullanarak WhatsApp kullanma imkanınız bulunmakta.

Android tablete WhatsApp Yüklenir mi ?

WhatsApp’ın çalışması için Sim kartı lazım. Sim kartları da tablete takılmadığı için WhatsApp Tabletlerde çalışmıyor diye düşünebilirsiniz. Ancak yapılacak olan bir kaç işlem ile WhatsApp’ı Android tabletinize kurabilirsiniz.Android Tablete WhatsApp yüklemek

Android tablete WhatsApp Nasıl Yüklenir ?

+ İlk olarak cep telefonumuzda ki rehberi gmail ile yedeklememiz lazım. Samsung cep telefonlarınız da rehberi içe aktar / dışa aktar seçeneği ile kolayca yapabilirsiniz.Gmail ile rehber nasıl yedeklenir ?Reklamlar+ Rehberi aktarma yapmak için yedekledikten sonra 2. adımımız WhatsApp Apk’yı tabletimize kurmak. Buraya tıklayarak Android WhatsApp’ı tabletimize kuruyoruz. WhatsApp Apk’yı kurabilmek için whatsapp.com adresine tabletten girmelisiniz ve bilinmeyen kaynakları aktive etmelisiniz. ceply.net+ Bu aşamada cep telefonunuz wifi ağına bağlı olmalıdır. Android telefonunuzdan WhatsApp’ı açtıktan sonra onay isteyecektir. Rehberini aktardığınız cep telefonunuzun numarasını yazın ve onay kodunun gelmesini bekleyin. Cep telefonunuza gelen aktivasyon kodunu tabletinize giriniz.+ Onay kodundan sonra Tabletinizde WhatsApp açılacak ve rehberinizi başarı ile aktarmış iseniz WhatsApp’nız sorunsuz çalışacaktır.NOT: Cep telefonunuzda “bir gsm hattını sadece bir cihazda kullanabilirsiniz” diye bir hata gelebilir. Bu hata için yapabilecek bir şey yok. Bir Gsm hattınızı WhatsApp için sadece bir cihazda kullanabilirsiniz. Tabletiniz için 2.bir GSM hattı alabilirsiniz.

Android Tablette WhatsApp ücretli mi ?

WhatsApp, cep telefonlarının da ilk 1 yıllığını ücretsiz sunmakta. 1 yıldan sonra ücret alacağını söylüyor. Ancak ben daha hiç ücret ödemeden 2 yıl kullanabildim. Tablette sorunsuz olacaktır.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir