Home / Android / Android Telefonlar İçin En İyi 5 Launcher (Tema)

Android Telefonlar İçin En İyi 5 Launcher (Tema)

Android telefonların diğer güzel yanlarından biri ise launcher, diğer bir deyişle tema değiştirilebilmesidir. İphone’larda böyle bir şey yok maalesef ama android burada da bir adım öne geçiyor. Bazı ziyaretçilerimiz android telefonda tema nasıl değiştirilir diye bize mail atmış. Biz de sizin için android telefonlarda en iyi 5 tema (launcher) yazısını paylaşmaya karar verdik. İncelediğimiz launcherları beğenme sırasına göre paylaşıyoruz.

 1. GO Launcher EX : En çok tercih edilen launcher’dır. Diğerlerine göre daha fazla özelleştirilebilir ve özellik sayısı da daha fazla.
 2. Smart Launcher : Diğer launcherlara göre daha kombine, performans açısından orta seviyede olan, ram kullanımı da diğerlerine göre orta seviyede, şık ve pratik bir tasarımı olan smart lanucher ikinci sıramızda yer alıyor.
 3. Zeam Launcher : Telefonunuzun ram’i kısıtlı ve düşük ram kullanan bir launcher arıyorsanız. Sizin en ideali bu! Çok az ram kullanımı olan zeam launcher’ın özellikleri de diğerlerine göre daha az.
 4. ADW Launcher : Hemen hemen GO Launcher EX ile aynı özelliklere sahip olan bu launcher epey kullanıcıya sahip; fakat ayn özelliklere sahip olan GO Launcher EX varken bunu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
 5. KitKat Launcher : Adını android’in son sürümü olan 4.4 KitKat’tan alan bu launcher. Rom sürümü eski olan telefonlarınızda 4.4 KitKat’ın launcherını deneyebiliyorsunuz.

 

Aranan Kelimeler:

 • discovery launcher (31)
 • discovery launcher apk (22)
 • general mobile discovery launcher indir (19)
 • general mobile discovery launcher (18)
 • gm launcher (12)
 • general mobile launcher indir (10)
 • general mobile launcher apk (9)
 • discovery launcher indir (9)
 • discovery launcher apk indir (8)

Android Telefonlar İçin En İyi 5 Launcher (Tema) Konusuna Ait Etiketler

android temalarıen iyi android temaen iyi launchergalaxy en iyi temageneral mobile discovery launchergeneral mobile temagm discovery launchergm discovery launcher apkgm discovery s4 launchergm discovery temaları

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir