Home / Android / Android Uygulamalar Android İçin Photoshop Uygulaması

Android Uygulamalar Android İçin Photoshop Uygulaması

Adobe’nin dünya çapında sunmuş olduğu görsel düzenleme programı olan Photoshop, Android cihazlarda Express adıyla kullanıma sunulmuş durumda. Adobe Photoshop Express, özel olarak Android cihazlar için programlanmış olmasıyla birlikte yetenekleriyle de birçok kullanıcının ihtiyacı olan görsel düzenlemeyi pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

adobe_photoshop_express[1]

Adobe Photoshop Express kullanan Android severler, mobil cihazları içerisinde yer alan tüm görseller üzerinde birbirinden farklı değişiklikler yapabilme şansına sahipler. Görseller üzerinde temel olarak çevirme, renk tonu ayarlama ve kırpma gibi işlemlerin yanı sıra başarılı bir şekilde görselleri filtreleme işlemini yapmayı da sağlayan Express’in hünerleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Uygulama kullanıcıları görsellere istedikleri herhangi bir çerçeve tasarımını ekleyebilir, efektler katabilir ve fotoğraf üzerinde renk değişimlerini birkaç dokunuş ile birlikte gerçekleştirebilirler.

Kullanıcı Odaklı Bir Arayüz

Adobe, acemi kullanıcıları da düşünerek PS Express için kolay bir ara yüz geliştirmiş. Bu özelliğiyle birlikte uygulamayı telefon kurmuş olan kullanıcılar, rahat bir şekilde uygulamanın işlevlerini kavrayabiliyorlar.

Adobe’nin Güzellikleri Bitmiyor!

Adobe, Android kullanıcıları için özel olarak oluşturmuş olduğu PS Express uygulamasıyla birlikte beraberinde sunduğu özellikleriyle dikkatleri çekmesinin yanı sıra aynı zamanda uygulamayı kullananlar için de Photoshop.com içerisinde 2GB depolama alanını ücretsiz bir şekilde kullanıma sunuyor.

Android cihazlarında yeteri kadar depolama olmadığından dolayı görsel düzenlemeler yapmak isteyen fakat eli kolu bağlı olan kullanıcılar da bu sayede düzenleme işlemlerini rahat bir şekilde yaparak, ücretsiz depolama alanı ile birlikte geniş bir görsel çeşitliliğe sahip olma fırsatını yakalıyorlar.

android photoshop express

Dipnot: Adobe Photoshop Express uygulaması ile birlikte kullanıcılara birbirinden farklı filtreleri, çerçeveleri ve bazı özellikleri ücretsiz sunmakla beraber halihazırda uygulama içerisinde yer alan özelliklerden daha fazlasını isteyenler için de ücretli bir üyelik gerektiriyor.

 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir