Home / Android / Android’de Apple Music !

Android’de Apple Music !

Android'de Apple Music !

Apple’ın geçtiğimiz aylarda çıkardığı çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music’in Android uygulamasından ekran görüntüleri sızdırıldı.

Apple’ın 30 Haziran tarihinde çıkardığı müzik servisi Apple Music, daha bütün ülkelerde aktif değilken Android platformunda çalışmalar hızlandırılmış. Sonbahar aylarında Android kullanıcıları ile buluşacak. Apple Music’in beta sürecine katılan bir kullanıcı bütün gizlilik anlaşmalarına rağmen ekran görüntülerini sızdırdı. Apple Music’in Android sürümü iOS sürümüne kıyasla daha çok avantaja sahip olacak çünkü iOS’te bulunan izin kısıtlamaları Android platformunda bulunmuyor bu sayede müzikler önbelleğe alınabilecek, gelişmiş ayarlara erişim sağlanacak ve bunun gibi bir çok konuda üstünlük sağlanacak.Android'de Apple Music !Apple hesabı ile senkronize çalışan uygulamayı deneyen kullanıcılar henüz Apple hesabında bulunan müziklere erişmekte sorunlar olduğunu ve iTunes’ta bulunan müziklere erişim sağlayamadıklarını söylüyorlar.Android platformunu kullanan cihazların üstün hoparlör teknolojileri ile nasıl bir deneyim ortaya çıkağı merakla beklenen Apple Music’in Android versiyonunda sosyal ağlar ile senkronizasyon da yapılabilecek. Şu aşamada sadece davetiye sahibi kısıtlı sayıdaki kullanıcıların Play Store üzerinden indirebildiği Apple Music, Kasım ayında tüm kullanıcılara sunulacak.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir