Home / Android / Android’e 3D Touch Geliyor !

Android’e 3D Touch Geliyor !

Android'e 3D Touch Geliyor !

iPhone 6s modelleri ile hayatımıza giren 3D Touch teknolojisinin benzeri olan bir efekt, Instagram’ın alacağı son güncelleme ile Android’e de geliyor. Detaylar yazımızda yer alıyor.

Apple’ın iPhone 6s Plus ve iPhone 6s modellerinde bulunan 3D Touch özelliğini kullanıcılar oldukça beğendi. Ekrana uyguladığınız basınç ile farklı tepkiler veren bu özellik Android platformunda da Instagram ile yer alacak. Android'e 3D Touch Geliyor !

Instagram ile 3D Touch Android’e Geliyor

Instagram’ın alacağı güncelleme ile Android sürümlerinde de 3D Touch’a benzer bir özelliği kullanabileceğiz. Sadece Instagram uygulamasında kullanabileceğimiz bu özellik ile uygulama daha güzel ve kolay bir kullanımı bizlere sunacak.Gelecek olan güncelleme sayesinde bir fotoğrafa göz atmak istediğinizde fotoğrafı tamamen açmak zorunda kalmayacaksınız. Fotoğrafa basılı tuttuğunuzda karşınıza tıkladığınız fotoğraf çıkacak ve rahatça fotoğrafları inceleyebileceksiniz. 

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir