Home / Android / AnTuTu Samsung Galaxy S7 Edge Resmi ve Puanını Yayınladı!

AnTuTu Samsung Galaxy S7 Edge Resmi ve Puanını Yayınladı!

Antutu son yazısında Samsung Galaxy S7 Edge puanını gösteren bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda Antutu’nun verdiği puanı ve Galaxy s7 edge’nin resmini görebiliyoruz! Aslında Güney Koreli şirketinin yeni üst düzey akıllı telefonları olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarının resmi olarak sunulmasına sayılı günler kaldı. Bu tarih Barcelona MWC 2016 sırasında 21 Şubat olarak söyleniyor. Samsung şirketinin yeni üst düzey telefonlarının teknik özellikleri hakkında çok sayıda söylentiler sonrasında internet üzerinde bu telefonların resmi görüntüsü olarak adlandırılan bir sıra resimler sızmaya başladı. Şimdi sızan resimse budur:

İşte Samsung Galaxy S7 Edge

Galaxy-S7-Edge-Antutu-ResimGalaxy-S7-Edge-Antutu-Resim-1AnTuTu’ya göre bu yayınlanan resim Galaxy S7 Edge telefonuna aittir. Verilen puan ise çok etkileyici: 134 704 puan. Biz Galaxy S7 Edge olduğu düşünülen görüntünün tam orjinal olduğundan emin değiliz, ama eğer gerçeği söylemek gerekirse çok güçlü ve iyi bir görünüme sahip iki telefonla tanışacağımıza eminiz.

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Galaxy J7 Core Format Atmak – J7 Core Sıfırlama Hard Reset

Samsung Galaxy J7 Core Format Atmak Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yada tabletlerde bilgisayarlarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir