Home / Mac İşletim Sistemi / Apple 6.1 Sürümü Cihaz Üzerinden Yazılım Güncelleme

Apple 6.1 Sürümü Cihaz Üzerinden Yazılım Güncelleme

    Bugün gelen iphone 6.1 güncellemsini nasıl yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz. Telefondan güncellemeleri nasıl yapıldığını anlatılmaktadır.

  • Güncelleme işleminden sonra cihazdaki hiçbir veri silinmiyor. Ama her ihtimale karşı iTunnes uygulaması ile yedeklerinizi alın. 
  • Cihaz Sarj seviyesinin %60′dan az olmamasına dikkat edin.
  • Wi-Fi Bağlantınızı sağlayın.
  • İnternetinizin kesilmesine neden olacak işlem yapmayın.

1. Adm: Ayarlar Bölümünden “Genel” e Giriş Yapıyoruz. 2. Adım: Daha sonra ” Yazılım Güncelleme ” bölümüne dokunuyoruz. 3. Adım: Gelen güncellememizi görücez ekranda. “İndir ve şimdi yükle” bölümüne dokunalım. 4. Adım: İndirdikten sonra ” Şimdi Yükle” diyoruz. 5. Adım:  Sağ tarafta bulunan ” Kabul Ediyorum ” bölümüne dokunuyoruz ve güncellemeyi başlatıyoruz. 6. Adım: Doğrulandıktan sonra yükleme işlemi başlayacaktır. 7. Adım: Güncellemeler Başlayıp, devam edecektir. 8. Adım: Mecburen bir kablosuz ağa bağlanmamız gerekmekte. 9. Adım: Apple Id ile giriş yapıyoruz kuruluma başlıyoruz. 10. Adım: Dilersek Güvenlik Soruları Ekleyerek Kurulumu devam edebiliriz. Biz ekleyerek devam edeceğiz.11. Adım: 3 Adımda ekleyebiliriz.    –    12. Adım: Eğer bilgileri unutursak diye birde kurtarma e-postası ekleyebiliyoruz.13. Adım: iCloud yedeğimiz varsa otomatik olarak yedekleri yükleyecektir.14. Adım: ” Sürdür ” diyerek güncellemede sona yaklaşıyoruz ?15. Adım:  Artık kullanmaya başlayabiliriz.16. Adım: Ve sonuç.17. Adım: Test edip doğruluyoruz. Sonuç ortada, sürümümüz artık 6.1 ?

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir