Home / Donanım / Apple Almanız İçin Gerekli Sebepler

Apple Almanız İçin Gerekli Sebepler

; Dünya’da herkes tarafından bilinen Apple ürünleri rakiplerine göre daha sağlam ve daha güvenilir olduğundan tercih listesinde hep ilk sıradadır.

Az gereksinim, yüksek performans

Androidde zamanında 512mb ram ile kasma sorunu yaşanma olayı kaçınılmazdır 8-16 gb lık telefonların gelmesinden sonrada hala bu durum devam etmektedir. Şarj çabuk bitmesin diye telefonlarımızı hep ışık ayarını düşük tutmaktayız. iPhone 4s den beri arkada en az 5-6 uygulama ve oyun açıkken sorunsuz real racing 3 oynadıgımı hatırlıyorum. 5, 5s te de keza durum böyle. Ve tüm bunları 1 1,5 gb ram 1,3 ghz lik şirin rakamlarla yapıyor. Bu sadece ama sadece yazılım ile alakalıdır. Burada marka ayrımı yapmamaktayız

Güvenlik

Apple ürünlerinde parti programlar giriş yapamadığından dolayısıyla virüs gibi bir olayla karşılaşmak mümkün değildir. Telefondan bilgi sızdırmak, ele geçirmek de aynen bu şekilde imkansızdır. CIA’ nin mücadelesini buradan algılayabilirsiniz.

Satış sonrası hizmet

Tartışmasız bir şekilde Apple bu konuda her akıllı cihaz üreticisini yer. Aksini iddia edebilen mantıklı şekilde açıklasın dinlerim. Bu maddede güncellemeden bahsetmiyorum. Konu garanti. Birçok markanın kullanıcı hatası diye garantiyi etkisiz kılmaya çalıştıgı aşikar. Geçtiğimiz gün 2 yılı dolmasına birkaç gün kalan 5s cihazımın sadece 7 kere uygulamada durdurması yaşadıgından dolayı değiştiğini belirtmek isterim. Ne ben ısrar ettim ne telefon pert durumdaydı.

Güncellik

Geldiğinde de stabilizasyon sorunları da çokca yaşanır. İlk günkü performansında olmasa da gayet tatminkar akıcılıkta 4s de iOS 9 güncellemesi çıktıgı gibi aldıgını görünce bu konu hakkında pek birşey söylemeye gerek kalmıyor. Bekleyin siz 6 yı.Diğer maddeler öznel yoruma açık olduğundan fikir belirtmiyorum. Tasarım işlevsellik kişinin beklentilerine göre değişebilir. Şahsen ben bluetooth u bırakalı yıllar oldu (!)

Hakkında: GF

TeknoCozumler.com editörü

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır

Samsung Galaxy C7 Google Hesabı Nasıl Açılır Google Play Store sayısız uygulamasıyla Android kullanıcılarına hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir