Home / Mac İşletim Sistemi / Apple Watch Nasıl Arkadaş Eklenir

Apple Watch Nasıl Arkadaş Eklenir

En sık olarak iletişime geçtiğiniz kişilerin küçük resimlerini görebilecek olduğunuz Arkadaşlar bölümüne erişmek amacı ile yan düğmeye basmalısınız. Her bir tanesine 12 kişi kaydedebilecek olduğunuz birden fazla Arkadaşlar ekranını oluşturabilir, doğruca saatinizden de arkadaş ekleyebilirsiniz. Apple Watch’unuz üzerinden arkadaş eklemek amacı ile aşağıda yer alan adımları uygulamalısınız.

  • Arkadaşlarınızı görmek amacı ile yan düğmeye basmalısınız.
  • Digital Crown’u da + simgesine çevirip, hemen sonrasında + simgesine dokunmalısınız.
  • Digital Crown’u çevirip Arkadaş olarak eklemeyi istediğiniz kişiyi bulup, sonrasında da seçmek için dokunmalısınız. Arkadaşınız liste içerisinde yok ise, iPhone’unuz içerisinde Kişiler uygulamasını açıp arkadaşınızı kişilerinize ekleyebilir ve sonrasında tekrardan deneyebilirsiniz.

iPhone’unuzda yer alan Watch uygulamasından da arkadaşlarınızı ekleyerek, çıkartabilir ya da gruplar halinde düzenleme yapabilirsiniz.. Bunun için de;

  • Watch uygulamasını açmalısınız,
  • Uygulamada saatim sekmesine dokunup hemen sonrasında da Arkadaşlar’a dokunmalısınız.
  • Burası size iPhone iletişim listelerini göstermektedir. Arkadaşlar bölümüne eklemeyi istediğiniz kişiyi bulmak amacı ile aşağıya doğru kaydırın. Arkadaşlara eklemek amacı ile dokunun. İşte bütün hepsi bu kadar.

Apple Watch akıllı saatiniz ile arkadaşınızı aramak veyahut mesaj göndermek, çok hızlı bir biçimde ulaşmak amacı ile saatinizin yan düğmesine basmanız gereklidir. Eğer arkadaşınızın da bir Apple Watch’u var ise ona Digital Touch da gönderebiliyorsunuz..

Hakkında: Meric Demir

En sevilen editor

Ayrıca Buna Göz Atabilirsiniz.

iPhone ve iPad için Türk Yapımı I’m Jack Oyunu

Merhaba, Bugün de sizlere bir Türk firması olan UGR Teknoloji’nin geliştirdiği iOS Oyunu I’m Jack ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir